Ana sayfa Resim ve Grafik Free Photo Blemish Remover Resimlerdeki Lekeleri Temizleme ve Fotoğrafta Yüzdeki Sivilceyi Silme...

Free Photo Blemish Remover Resimlerdeki Lekeleri Temizleme ve Fotoğrafta Yüzdeki Sivilceyi Silme Programı Ücretsiz İndir

1371
0
Güncelleme:

Program Arayüzü

Free Photo Blemish Remover program ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ve fotoğraflarınızda kötü çıkıyorsanız üzerinde ufak rötuşlar yapabileceğiniz kullanımı kolay bir program. Özellikle cilt sorunları yaşayanlar yahut fotoğraflarındaki görünümüne takıntısı olanların deneyebileceği program sahip olduğunuz sivilce, akneler, çatlaklar ve izler gibi tüm istenmeyen şeylerin ortadan kaldırılmasını sağlıyor.

Resminizdeki cildinizin diğer düzgün bölgelerindeki dokuyu aldıktan sonra lekelerin olduğu bölümlere dağıtan program böylece sağlıklı cilt kısmının tüm yüze yayılmasını sağlıyor. Gelişmiş fotoğraf düzenleme araçlarında bu işlemi pek çok araçla yapmak gerekiyor ancak otomatik ve hızlı bir şekilde tamamlayabilmek için bu programı kullanabiliyorsunuz.

Zira cilt dokusu kopyalama işlemini artık elle yapmanıza gerek kalmıyor ve program düzgün kısımları kendisi tespit ederek bunları lekelerin olduğu yerlere yapıştırabiliyor. Bu özelliği uygularken fotoğraftaki ışık ve renk dengelerini de kontrol etmesi sayesinde herhangi bir aykırılık ya da kötü görünüm meydana gelmiyor.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:173 / 777
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:LifeSniffer

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here