Ana sayfa Masaüstü Free Alarm Clock Türkçe İndir 2019 Yüksek Sesli Alarm Saat Programı Hatırlatma...

Free Alarm Clock Türkçe İndir 2019 Yüksek Sesli Alarm Saat Programı Hatırlatma Uyandırma

525
0
Güncelleme:

Free Alarm Clock hayatınızı organize etmenin, her sabah vaktinde uyanmanın ve önemli olayları kendinize hatırlatmanın en iyi yollarından birini sunar. Bu ücretsiz ve hafif program, basit bir arayüze, anlaşılır fonksiyonlara ve ayarladığınız vakit geldiğinde dikkatinizi çekmenin inanılmaz yollarına sahiptir.

Free Alarm Clock Türkçe Alarmlı Saat Programı

Çok sayıda alarm mı kurmak istiyorsunuz? İstediğiniz kadar kurabilirsiniz. İstediğiniz sesi veya müziği alarm sesi olarak kullanmak mı istiyorsunuz? Hiç sorun değil. Alarm ile alakalı olabilecek her türlü özellik bu programda mevcut. Örneğin bilgisayarınız uyku modundayken alarm kurarak istediğiniz saate uyandırabilirsiniz. Tekrarlı alarmlar, detaylı alarm açıklamaları, otomatik alarm sesi yükseltici gibi özelliklerin yanı sıra taşınabilir olduğu için kurulum gerektirmemesi ve bu sayede USB bellekten bile çalışıtırılabilmesi, Free Alarm Clock programının diğer güzel yanlarıdır.

Free Alarm Clock programının arayüzü son derece modern ve şık bir görünüme sahip olmakla birlikte, hemen herkes alarmı kolayca kurmak için yeni bir tarih girebilir, ihtiyaçlarına göre kişiselleştirebilir, planlı alarmlar kurabilir, onları kopyalayabilir, uyku moduna sokabilir, ve “Turn on Monitor Power” özelliği sayesinde dikkatinizi kolayca çekebilir.

Eğer sürekli olarak farklı bilgisayarlar üzerinde çalışmanız gerekiyorsa, o zaman programın portable(kurulumsuz) versiyonunun kurulması daha faydalı olacaktır..

Free Alarm Clock İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

  • Dosya Boyutu: 1,81 MB
  • Programın Kullanım Lisansı: Ücretsiz
  • Uyumlu İşletim Sistemlerin Listesi: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows XP, Windows Vista
  • Arayüz Dili: Türkçe

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here