Ana sayfa Oyun FoOtball ManageR FM 2012 TürkÇe YamA İndir Denendi %100 Çalışıyor Direk...

FoOtball ManageR FM 2012 TürkÇe YamA İndir Denendi %100 Çalışıyor Direk Download

2835
0
Güncelleme:

Etiketler: football manager 2012 türkçe yama indir gezginler,fm 2012 türkçe yama,fm 2012 türkçe yama indir gezginler,football manager türkçe yama indir gezginler,football manager 2012 türkçe yama gezginler,fm 12 türkçe yama indir gezginler,fm 2012 türkçe yama gezginler,football manager 2013 dil paketi indir,pes manager 12 türkçe spiker indir gezginler,fifa 12 türkçe yama v3 indirFootball Manager 2012 için hazırlanan ve yaklaşık olarak %75 oranında bir Türkçeleştirme yapan FM 2012 Türkçe yama dil eklentisini yayınlıyoruz.

Binlerce futbol meraklısının bu yamayı beklediğini biliyoruz. Aşağıda yamanın tam kurulum detaylarını bulabileceksiniz. indireceğiniz FM 2012 türkçe yama dil eklentisi ile FM 2012 oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. FM 2012 TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

FM 2012 Türkçe Yama Kurulumu

  1. Yamayı kurmaya başlamadan önce FM 2012 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı FM 2012 oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak FM 2012 Türkçe yama dil eklentisini C:/Program Files/Sega/Data/Languages klasörüne kurmalısınız.
  2. İndirdiğiniz Football Manager 2012 Türkçe Yama dosyasını winrar, winzip ya da 7 zip gibi bir programla açarak herhengi bir klasöre çıkarın. Klasör içerisindeki Engilish.Ltc dosyasını kopyalayın ve C:/Program Files/Sega/Data/Languages klasörü içerisine yapıştırın. Ekrana gelen değişim onay penceresinde evet seçeneğini seçerek dosya değiştirme işlemini onaylayın. Oyunu tekrar çalıştırın. Oyun Türkçe olarak açılacaktır.
  3. Eğer Football Manager 2012 Türkçe olarak açılmazsa cache klasörlerini silmeniz gerekecektir. Bu işlem için Öncelikle oyundan çıkarak programı tamamen kapatın ardından:

Windows 7 kullanıcıları : C:/Kullanıcılar Eğer İngilizce İse Users De Olabilir/Kullanıcı Adınız/App Data/Roaming/Sports İnteractive/Football Manager 2012/Cache klasörünü silin.

Windows Vista kullanıcıları : C:/Kullanıcılar Eğer İngilizce İse Users De Olabilir/Kullanıcı Adınız/App Data/Roaming/Sports İnteractive/Football Manager 2012/Cache klasörünü silin.

Windows XP kullanıcıları : C:/Kullanıcılar/Documents And Settings/Kullanıcı Adınız/Roaming/Sports İnteractive/Football Manager 2012/Cache klasörünü silin.

Şimdi oyunu tekrar başlatın

Rar Şifresi: TAMindirdik

FoOtball ManageR 2012 TürkÇe YamA Indir

Oyunların türkçe yama paylaşımlarımı sizler için sitemizden sunmaya devam ediyorum.Birçok kişinin ihtiyacı olduğunu düşündüğüm fm 2012 türkçe yamasını sizlere sunuyorum.Oyunun yeni versiyonu çıksada hala 2012 versiyonunu oynayanlar bulunuyor.Ancak türkçe dil paketi olmadığı için zorluk çekmekteler.Bu nedenle işinizi kolaylaştıracak yamayı bu yazımızdan edinebilirsiniz.%100 türkçe yama değildir bunu başından belirteyim.Ancak yinede işinizi görecek düzeydedir.

İlerleyen yazılarımızda daha kapsamlı bir paylaşım yapabiliriz.Football manager 2012 türkçe yamasının kurulumu gayet basittir.Sizlere kurulum işlemini kısaca anlatayım.Indirdiğiniz dosyayı football manager 2012datalanguages içine atıyorsunuz ve değiştirilsin mi sorusuna evet diyorsunuz hepsi bu kadar. Artık oyuna girip keyfini çıkartabilirsiniz.Hepinize iyi oyunlar diliyorum.Sitemizi takipte kalarak birçok paylaşımdan yararlanabilirsiniz.

BeLF2

FoOtball ManageR 2012 TürkÇe YamA Indir : Tıkla Indir

 Fm 2012 %100 Türkçe Yama V.1.6 Yayınlandı

Fm 2012 %100 Türkçe Yamanın çıkmasından sonra yamada gözlenen bazı sorunlara çözüm olması için Fm 2012 %100 Türkçe Yama  v1.6 güncellemesi Fmgraphics.net tarafından yayınlandı.

Daha önce 1.5’de karşılaşılan dil seçimlerindeki problemler giderilmiştir.Sadece oyuna girdiğinizde 5 saniyelik bir dil seçme işlemi yapacaksınız.
Ayrıca yine yüzlerce cümle düzeltilmiş, çevrilmeyen bazı kısımlar çevrilmiştir.
Yani sadece problemleri düzelten bir yama değildir.
Fm 2012 %100 Türkçe Yamanın yapılmasına öncülük eden Fmgraphics.net kadrosuna ve yamada emeği geçen tüm Fm sevdalılarına teşekkür ederiz.


Daha önce 1.5’i kurmuş olanlar aşağıdaki linki indirsin ve kursun.

Daha önce %100 Türkçe Yamanın Diğer Versiyonlarını Yüklememiş Olanlar Yani  İlk kez 1.6’yı kuracak olanlar bunu indirsin.

Kurulum:
Oyununuzun kurulduğu yerdeki Football Manager 2012 klasörünü seçin ve kuruluma başlayın.
Yeni kariyer açmanıza gerek yoktur, kayıtlı oyunlarda çalışır.
Tüm versiyonlarla uyumludur.
OYUNA GİRMEDEN ÖNCE CACHE KLASÖRÜNÜ BİR DEFAYA MAHSUS OLMAK ÜZERE SİLİNİZ.Cache klasörü nasıl silinir öğrenmek için tıklayınız

Skin sorunu olanlar aşağıdaki işlemleri uygulasın
BelgelerimSports InteractiveFootball Manager 2012skins (klasörünün içine atsın skins klasörü yoksa oluşturun)

Türkçe turnuva stadum ve medya için oyununuzun kurulu olduğu yerdeki Football Manager 2012datadb1200 veya Football Manager 2012datadb1220b içindeki dbc, lnc, edt dizinlerini silip rar dosyasından çıkarttıklarınızı atınız…


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here