Ana sayfa İnternet Flash Player Türkçe İndir Son Sürüm Firefox Internet Explorer Opera

Flash Player Türkçe İndir Son Sürüm Firefox Internet Explorer Opera

546
0
Güncelleme:

Adobe Flash Player bilinen her türlü işletim sisteminde ve farklı cihazlarda çalışabilen bir platformlar arası araç olup, sizlere içerikleri bilgisayara indirme ve açıp izleme imkanı sunar.

Adobe Flash Player IE, Firefox ve Opera İçin Son Sürüm

Daha kısaca açıklamak gerekirse, Flash Player programı internette gezinirken karşılaştığınız flash videoları, flash animasyonları, flash oyunları yada flash tabanlı web programlarını çalıştırmak için bilgisayarınıza mutlaka yüklemek zorunda olduğunuz bir programdır.

Akıllı cihazların yaygınlaşmasıyla birlikte Flash Player’ın kullanılma oranları da rekor seviyede artmış durumda. Çünkü Flash Player sayesinde Android telefondan internete girip her türlü Flash tabanlı müziği kulaklığınızla dinleyebilir yada Flash videoları kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Apple firmasının iOS’lu cihazlarda Flash Player’ı yasaklayarak HTML5’e destek vermesi, aslında Flash Player’ın popülerliğini arttırmaya yaradı. Flash Player 11.sürümüyle oyunlarını bir adım yukarı çıkarıyor ve donanım hızlandırmalı grafik desteği sunuyor.

Artıları: Kullanımı kolay, çabuk indiriliyor ve farklı işletim sistemleri arasında çalışabiliyor.

Eksileri: İnternet bağlantınızın durumuna göre bazen yavaş çalışabilir ve bu yüzden videoları izlerken yada oyunları oynamak için biraz beklemeniz gerekebilir.

Sonuç: Formattan sonra kurulması gereken ilk programlar arasındadır ve şuan için netteki içeriklerden tam anlamıyla faydalanmak istiyorsanız bilgisayarınıza kurmak zorundasınız.

Internet Explorer İçin Flash Player İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Firefox İçin Flash Player İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Opera ve Chrome İçin Flash Player İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

  • Dosya Boyutu: 1,15 MB
  • Programın Kullanım Lisansı: Ücretsiz
  • Uyumlu İşletim Sistemlerin Listesi: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows XP, Windows Vista
  • Arayüz Dili: İngilizce

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here