Ana sayfa Oyun Fireshot Direk İndir Çalışan Link

Fireshot Direk İndir Çalışan Link

1107
0
Güncelleme:

fireshot_1.png (720×404)

Daha önce League of Legends oyunu ile tanıdığımız Oasis Games, muhteşem oyunlarına Fireshot ile devam ediyor. Türkiye pazarına ve Türk oyunculara verdiği değeri her oyununa Türkçe dil desteği vererek gösteren Oasis Games, bu oyununda da oyunculara Türkçe dil desteğini sunarak oyundan daha fazla zevk almalarını sağlıyor. Oyun ilk bakışta Half Life, Counter Strike tarzı bir FPS görünümünde olsa da çok daha gelişmiş olduğunu söylemek yanlış olmaz. Oyunun grafikleri ve seslendirmeleri son derece kaliteli olsa da, gereken sistem gereksinimleri gerçekten her bilgisayarda rahatlıkla çalışacak cinsten. Oyundaki haritaların her biri birbirinden farklı görevlere ve özelliklere sahip. Belki de CS oyunlarından en iyi bir şekilde sıyrılmayı bu sağlamış. Yani oyuncular sürekli monoton bir oyunu tekrarlamayacaklar ve her haritada ve görevde oyunun farklı özelliklerini keşfedecekler. Oyun yakın gelecekte geçiyor ve bir sürü silah çeşitliliğine sahip. Hatta oyunda hoşluk olması açısından yapımcılar oyuna 2. dünya savaşında kullanılan silahları dahi eklemişler.

Oasis Games firmasının ürettiği Fireshot oyunu henüz geçtiğimiz yıl piyasaya çıktı ve oldukça iddialı bir giriş yapmayı başardı. Özellikle oyunun Türkçe dil seçeneği olması bu oyunun ülkemizdeki popülaritesini arttırmış durumda.
Oyun ilk bakışta Half Life, Counter Strike tarzı bir FPS görünümünde olsa da çok daha gelişmiş olduğunu söylemek yanlış olmaz. Oyunun grafikleri ve seslendirmeleri son derece kaliteli olsa da, gereken sistem gereksinimleri gerçekten her bilgisayarda rahatlıkla çalışacak cinsten. Oyundaki haritaların her biri birbirinden farklı görevlere ve özelliklere sahip. Belki de CS oyunlarından en iyi bir şekilde sıyrılmayı bu sağlamış. Yani oyuncular sürekli monoton bir oyunu tekrarlamayacaklar ve her haritada ve görevde oyunun farklı özelliklerini keşfedecekler. Oyun yakın gelecekte geçiyor ve bir sürü silah çeşitliliğine sahip. Hatta oyunda hoşluk olması açısından yapımcılar oyuna 2. dünya savaşında kullanılan silahları dahi eklemişler.Oyunun indirme linkini aşağıda paylaşıyorum. Eğer bu link bozulursa diye de birkaç alternatif download linki ekliyorum. Buna rağmen indirme işleminde sorun veya hata çıkarsa, lütfen yorum yazarak bu hatanın ne olduğunu birkaç cümle ile özetleyerek bizi bilgilendiriniz. En kısa sürede bozuk linki güncelleyeceğimize söz veriyoruz…
25-3-2013 15-03-08
Boyut: 3 MB
Lisans: Demo
Platform: Windows 7/Vista/8

Dosya Adı: FireShot
Dosya Boyutu:1.85 GB

> Oyun İndirme ve Kurma Rehberi

1. Oyunu indirmeden önce bilgisayarınızın sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olunuz.
2. İndirme işlemini tamamladıktan sonra İndiriciyi çalıştırın, Hızlı Giriş’in indirilme işleminin tamamlanmasını bekleyin.
3. İndirme işlemi tamamlandıkta sonra, Hızlı Giriş yükleme uyarısı karşınıza çıkacaktır (Lütfen bu pencereyi kapatmayın), buradan Kur’a tıklayarak kurma işlemine başlayabilirsiniz. Eğer kurma işlemi normal olarak başlamazsa, İndiricinin indirmiş olduğu Oyun Kurulum Programına çift tıklayarak kurma işlemini .
4. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra, masaüstündeki FireShot kısayoluna tıklayarak yada FireShot program dosyaları içindeki fslauncher.exe tıklayarak Hızlı Giriş’i tamamlayın.
5. Eğer bir OASGAME hesabınız varsa, bunu hesabı kullanarak oyuna hemen giriş yapabilirsiniz. Eğer bir hesabınız yoksa, Kayıt Ol’a tıklyarak ücretsiz bir yeni hesap oluşturabilirsiniz.

Gereksinimler

  Temel Gereksinimler Önerilen
İşletim Sistemi Windows XP,Windows Vista Windows XP,Windows Vista
İşlemci Intel P4 2G veya
Dengi İşlemciler
Intel Core 2G Çift Çekirdekli
veya Dengi İşlemciler
Ram 512MB 1024MB
Ekran Kartı Geforce 6200 ve üstü Geforce 8600 ve üstü
Directx DirectX9.0c

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here