Ana sayfa İnternet FileZilla Türkçe İndir 2019 Son Sürüm FTP Programı 64-Bit 32-Bit

FileZilla Türkçe İndir 2019 Son Sürüm FTP Programı 64-Bit 32-Bit

508
0
Güncelleme:

FileZilla, Web sitelerin sunucusuna erişmek için özel olarak dizayn edilen  güçlü ve ücretsiz bir FTP programıdır. Bilgisayarınız ve sitenizin içinde bulunduğu sunucu arasında dosyaları upload ve download etmede size yardım etmek için çok sayıda özellik içerir.

FileZilla Türkçe

İnternet sitesi işleriyle uğraşan herkes için son derece güvenilir ve kaliteli bir FTP yazılımıdır. Çok da abartmak istemiyorum, ama yıllardır kullandığım ve çok güvendiğim, hatta benim için açık ara en iyi ve en kolay FTP programıdır. Mtulaka herkese denemesini tavsiye ediyorum.

Artıları

Güvenilir ve hızlı: FileZilla ücretsiz olabilir, ama çok istikrarlı bir program olup FTP programı yardımıyla uzak sunucudaki dosyalarını yönetmek isteyen herkese güvenilir ve erişilebilir araçlar sunar.

Özellik bakımından zengin: FileZilla’nın en temel fonksiyonu çok iyi çalışması yani işini başarılı şekilde yapmasıdır. Fakat gelişmiş kullanıcılar için de pek çok araç barındırır. Transfer menüsü altında Manuel Konfigürasyon özelliğinden hız sınırlamaya kadar pek çok gelişmiş özellik içerir.

Eksileri

Yeni başlayanlar için biraz karmaşık gelebilir. Programın yerel hesapta kopya dosya oluşturmaya karşı bir uyarı verme özelliği yok ve dosyaların farklı versiyonlarını senkronize etme özelliği de eksik. Ama bir kere alıştıktan sonra asla bırakamayacağınız bağımlılık yaratan bir program.

Sonuç

Eğer sağlam ve güvenli bir FTP aracı istiyorsanız, FileZilla piyasadaki ücretsiz seçenekler arasında en hızlı, en kolay ve en gelişmiş olanıdır. İhtiyacınız olabilecek temel fonksiyonların tamamına sahip.

FileZilla 32-Bit İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

FileZilla 64-Bit İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

  • Dosya Boyutu: 7,38 MB
  • Programın Kullanım Lisansı: Ücretsiz
  • Uyumlu İşletim Sistemlerin Listesi: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows XP, Windows Vista
  • Arayüz Dili: Türkçe

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here