Ana sayfa Araçlar File Scavenger İndir-Kalıcı olarak silinen dosyaları kurtarma ve geri getirme programı ücretsiz

File Scavenger İndir-Kalıcı olarak silinen dosyaları kurtarma ve geri getirme programı ücretsiz

1647
0
Güncelleme:

screen capture of File Scavenger

File Scavenger ücretsiz bir Windows dosya undelete ve veri kurtarma aracı olup  bir virüs nedeniyle yada kazayla zarar görmüş veya silinmiş dosyalarınızı kurtarır (geri yükler). Bu kayıp dosyalar Windows Gezgini, geri dönüşüm kutusu, komut satırı penceresi veya ağda paylaşılan bir dosya olabilir ve silinen bu dosyaların dosya ismi ve oluşturulma tarihi gibi bilgileri de kaybolabilir. File Scavenger programı her şekilde bu kayıp verileri geri getirmesini bilir.

İster bilgisayarınıza format attıktan sonra bir dosyayı silmiş olduğunuzu hatırlayın, ister sabit diskiniz hasar görmüş olsun, ister donanımınız çöksün ve bozulsun, ister arşiv dosyaları olsun hiç fark etmez.  File Scavenger dosya kurtarma programı tüm bu durumlarda görevini başarıyla yerine getirir.

Programın üç farklı arama modu vardır.  Birincisi (quick access) hızlı bir şekilde en son silinen dosyalara erişimi sağlar, ikincisi (exhaustive search)  gelişmiş bir arama özelliği sunar ama üçüncüsü (defunct volume search) kurtarılması en zor denilen dosyaları aramak ve geri yüklemek için idealdir.

NOT: ARKADAŞLAR BEN ŞAHSEN BİZZAT BU PROGRAMI TEST ETTİM. BİRKAÇ GÜN ÖNCE  FORMAT ATTIĞIM BİLGİSAYARIMDAN  BAZI DOSYALARI VE MASAÜSTÜ KISAYOLLARI KURTARMAYI BAŞARDIM.

File Scavenger programını eğer isterseniz portable (taşınabilir) modda kullanabilir veya bilgisayara kurabilirsiniz. Program  NTFS, FAT/FAT32, Ext3, Ext4, UFS1, UFS2, HFS+, HFSX ve  XFS  dosya sistemlerini destekler.

25-3-2013 15-03-08
filescavenger2[1]
filescavenger3[1]


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here