Ana sayfa Masaüstü FastStone Capture Ücretsiz Bedava İndir Ekran Fotoğrafını Çekme Ekran Görüntüsü Alma Kaydetme...

FastStone Capture Ücretsiz Bedava İndir Ekran Fotoğrafını Çekme Ekran Görüntüsü Alma Kaydetme Programı

1018
0
Güncelleme:

Ücretli olan oldukça kaliteli bir ekran görüntüsünü yakalama programını sizlere tanıtmak istiyorum! Bu kulanımı çok basit, bol bol özelliği olan ve oldukça kaliteli ekran resmini çekme programını eminim sizler de çok seveceksiniz…

FastStone Capture güçlü, esnek ve etkili bir ekran görüntüsü yakalama aracı. Pencereleri, objeleri, tam ekranları, şekilleri, serbest olarak elinizle belirlediğiniz bölgeleri veya kaydırarak gezdiğiniz pencere ve web sayfalarını rahatlıklaresim olarak yakalayıp kaydetmenize olanak sağlayan bu profesyonel araç kendi sınıfında ihitiyacınız olabilecek her türlü özelliğe sahip.

Birçok gelişmiş özellik ve seçenek ile donatılmış FastStone Capture kontrol paneli ile sık kullanılan tuşları ayarlamnıza yardımcı olurken, düzenleyici bölümü ile yakaladığınız resimlerde yeniden boyutlandırma, kesme, text (yazı) ekleme seçeneklerini de size sunuyor. Program üzerinden çıktı alma, e-posta yolu ile resimleri yollama gibi işlemler de gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca program içerisindeki “Screen Magnifier” özelliği ile eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Basit arayüzü, gelişmiş özellikleri, hızı ile birlikte geliştirilmeye devam eden FastStone yazılımlarının en çok tercih edilen programları arasında bulunan FastStone Capture ayrıca kaydettiğiniz ekran aktivitelerini ve sesleri video olarak kaydetme imkanını da size sunuyor.

25-3-2013 15-03-08

Lisans: Deneme Sürümü Demo

İşletim Sistemi:Windows (Tümü)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here