Ana sayfa İş-Muhasebe Faiz ve Süre Hesaplama Programı Son Sürüm Bedava İndir Ücretsiz Yükle ...

Faiz ve Süre Hesaplama Programı Son Sürüm Bedava İndir Ücretsiz Yükle Download

994
0
Güncelleme:

Faiz ve Süre Hesaplama Programı v1.10

Çeşitli dönemlerdeki farklı faiz oranlarına göre otomatik olarak faiz hesaplayan bir programdır. Ayrıca, seçilen bir tarihe; gün, ay ya da yıl ekleyerek süre hesaplar.

Otomatik faiz dönemi seçme ve hesaplama

Alacağınıza uygun faiz listesini seçip sadece başlangıç ve bitiş tarihlerini girerek seçtiğiniz tarih aralığındaki faizi hesaplayabilirsiniz. Program, bu tarih aralığında hangi faiz oranlarının geçerli olduğunu otomatik bulur.

Farklı faiz oranlarının olduğu dönemlerden oluşan listeler hazırlama

Programda, adi alacaklara uygulanacak yasal faiz, ticari alacaklara uygulanacak reeskont faizine ilişkin faiz oranları listesi mevcuttur.

Faiz hesaplarınızda bu listeleri kullanabileceğiniz gibi yeni listeler de oluşturabilirsiniz. Ayrıca, bu mevcut listelere yeni dönemler ekleyebilir ya da mevcut dönemlerde (veri tutarlılığını bozmadan) değişiklikler yapabilirsiniz.

Hesaplanan faizi tablo formatında MS Word’e aktarabilirsiniz.

Hesapladığınız faizi sadece toplam olarak veya liste halinde kopyalayabilir ya da tablo formatında MS Word’e aktarabilirsiniz.

Süre hesaplama aracı

Program, süreli işlerinizde işin yapılması gereken son günü kolayca hesaplayan bir işleve de sahiptir. Özellikle, hukukçular için çeşitli mahkemelerdeki temyiz süreleri program tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Deneme Sürümü

Dil Desteği:Türkçe
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Üretici:Kur Yazılım

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here