Ana sayfa İnternet Faceless Internet Connection İnternette Kimliğini Gizleme Anonim Gezinme Programı İndir

Faceless Internet Connection İnternette Kimliğini Gizleme Anonim Gezinme Programı İndir

1150
0
Güncelleme:

Faceless Internet Connection

Faceless Internet Connection kullanıcıların internet üzerinde anonim bir şekilde dolaşmalarına ve yasaklı sitelere giriş yapmalarına olanak sağlayan kullanışlı bir programdır.

Farklı ülkelerde olduğu için ülkemizden erişim sağlayamadığımız sitelere ulaşmak için kullanabileceğimiz program sayesinde, yurtdışında yer alan tüm sitelere kolayca erişim sağlayabilirsiz.

Sistem tepsisinde sessiz sedasız bir şekilde çalışan yazılım, sizin için IP adresinizi otomatik olarak değiştirerek kimliğinizi korumaktadır.

Program deneme versiyonu olması nedeniyle reklam destekli olmasının yanı sıra toplamda 2GB’a kadar veri trafiğine izin vermektedir.

İnternet üzerinde özgürce dolaşmak, engelli sitelere giriş yapmak ve bunları yaparken IP adresinizi değiştirerek çevrimiçi kimliğinizi gizlemek isterseniz Faceless Internet Connection‘ı kullanabilirsiniz.

Not: Programın kurulum adımları sırasında araç çubukları ve üçüncü parti programlar için kurulum teklifleri sorulmaktadır. Bu nedenle kurulum adımlarını dikkatle yerine getiriniz.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Deneme Sürümü

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:Faceless.Me

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here