Ana sayfa Oyun Oyun Hileleri Euro Truck SimuLatoR 2 HavaLı KornA Yaması 2018 İndir Denendi %100 Çalışıyor...

Euro Truck SimuLatoR 2 HavaLı KornA Yaması 2018 İndir Denendi %100 Çalışıyor Yeni!

7132
3
Güncelleme:

Euro Truck SimuLatoR 2 HavaLı KornA YamAsı Indir

Ets 2 oyuncuları için güzel bir mod paylaşımı yapıyorum. Bu mod oyuna ayrı bir hava katacak.

Gelelim modumuzun içeriğine. Ets 2 havalı korna modu arayanlar için güzel bir paylaşım.

Oyunda tırınızın korna sesini değiştirip daha etkili bir kornaya sahip olmak istiyorsanız tam üstüne bastınız.

Euro truck simulator 2 havalı korna yaması ile Aşağıdaki videoda duyacağınız ses çıkacaktır.

Bence güzel bir havalı korna modu ancak başka melodilerle de yapılırsa daha iyi olacaktır.

Sizler için farklı birşeyler bulursam onu da sitemizde paylaşacağım.Mod yüklemeyi bilmeyenler olabilir.

Modun Kurulumu: İndirdiğiniz klasörün içerisindeki .scs uzantılı dosyayı Belgelerim > Euro Truck simulator 2 > Mod Klasörü içerisine atın. Daha sonra oyuna girip h tuşuyla kornayı test edin. İyi oyunlar dilerim.

Ets 2 Havalı Korna yaması Indir:

25-3-2013 15-03-08

ETS 2 Havalı Korna Modu

ETS 2 En Havalı Korna Modu
Mercedes içindir.
Sürüm sıkıntısı yoktur.

25-3-2013 15-03-08

EURO TRUCK SİMULATOR 2 HAVALI KORNA YAMASI İNDİR / ÇALIŞIYOR

Euro truck Simulator 2 Havalı KornA YamAsı İndir / Çalışıyor

Euro truck Simulator 2 havalı korna oyunu oynayanlar tarafından çok sık aranılan bir yamadır.Sanırım internet üzerinden en çok aranan yamaların derlemesi yapılsa bu yama ilk sıralarda kesinlikle yer alacaktır.Oyunu oynarken kornaya bastığımızda boğuk bir korna sesi tırımızdan çıkmakta.Yani çıkan ses hiç kulağa hoş gelmiyor.Oyunu oynarken iyice moda gireyim havalı korna ötsün abi ötecekse diyorsanız buyurun yazımızı okuyun.Adam gibi korna olsun istiyorsanız bu yama tam size göre.

Bu yama içerisinde 4 farklı ses bulunmaktadır.Yani yamayı indirdiğimiz tek bir havalı korna duymuyorsunuz.4 farklı melodide ötüyor.Euro truck simulator 2 havalı korna yamasını sitemiz üzerinden indirdiğinizde videodaki 4 farklı melodiden istediğinizi seçip oyuna yükleyebilirsiniz.4 farklı kornanın içerisinden istediğiniz bir tanesini seçeceksiniz yani 4ünü birden yüklemeyeceksiniz.Çünkü 4ünü birden çalmanız mümkün değil arkadaşlar.Ayrı Ayrı yükleme ile euro truck simulator 2 havalı korna Ları tek tek yüklersiniz.Şimdi gelelim yükleme işlemi nasıl yapılır.Bu işlem genelde bütün yamalar için neredeyse aynıdır çünkü mod klasöründe bitmekte olay.İndirdiğiniz yama içerisindeki dosyayı Belgelerim / Euro truck simulator 2 / Mod klasörü içerisine atıyorsunuz.Daha sonra oyuna girip yamanın yüklenip yüklenmediğini görebilirsiniz.

Dosyamızın boyutu 118 Mb dır.Yani biraz fazla olsada yüklediğinize değecek bir yama arkadaşlar.Ancak şöyle bir sıkıntı olabilir bunu da belirtmek istiyorum.Bizim bilgisayarımızda Euro truck simulator 2 1.1.1 Sürümü yüklü durumda yani oyunun ilk versiyonu.Bizde herhangi bir sorun olmadan çalıştı.Ancak yeni çıkan sürümler için çalışıp çalışmadığını deneyemedik.Umarım yeni sürümlerde de çalışır.Kralhile.com adresini takipte kalarak en kral hileleri ve oyun içeriklerini indirebilirsiniz.Sizler için en iyi paylaşımları yapmaya devam edeceğiz.Hepinize iyi eğlenceler dilerim.

25-3-2013 15-03-08

ETS 2 Havali Korna Paketi

ETS 2 Havalı Korna Paketi [7 Adet Havalı Korna]

Euro Truck Simulator 2‘nin en beğenilen havalı korna modlarını sizler için paket haline getirip sincap.gen.tr’de paylaştık. Aşağıda verdiğimiz bağlantıdan ETS 2 Havalı Korna Paketi‘ni indirdikten sonra modları yükleyin ve birbirinden güzel 7 adet havalı kornanın keyfini çıkartın.

25-3-2013 15-03-08


3 YORUMLAR

  1. şikayetin üzerine sayfayı yeniledim, yeni linkler ve yüzde yüz çalışan temiz dosyaları ekledim. üstelik kurulumu da açıkladım. kolay gelsin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here