Ana sayfa Oyun Oyun Hileleri EtS 2 Daf XF kAbin Işığı Modu Indir / EtS 2 Kabin...

EtS 2 Daf XF kAbin Işığı Modu Indir / EtS 2 Kabin Aydınlatma İndir Denendi %100 Çalışıyor Direk Download

2834
0
Güncelleme:

Etiket: euro truck simulator 2 kabin aydınlatması,ets 2 daf yamaları,ets 2 kabın aydınlatmasi,euro truck simulator 2 ışık yamaları,euro truck simulator 2 kabin içi aydınlatma,ets 2 daf kabin aydınlatması,ets 2 kabin aydınlatma modu,ets 2 jant yamaları,euro truck simulator 2 kabin modu,euro truck sımulator 2 kabin aydınlatması modu

EtS 2 Daf XF kAbin Işığı Modu Indir

Oyunda kullanabileceğiniz en güzel yamaları derlemeye devam ediyorum. Ets 2 oyununda gerekli yamalardan biri olduğunu düşündüğüm kabin aydınlatma modunu sizlere sunuyorum.

Malum euro truck simulator 2 oyununda aracımız gece olduğunda kabin içi çok fazla karanlık oluyor.Buda hem göz yoruyor hemde dikkatsizliğe neden olabiliyor.

 

Bende bu nedenle gerekli yamayı araştırıp size sunuyorum.Ancak yamamız daf xfmodelinde çalışmaktadır.Diğer araçlarda çalışmaz buna dikkat edin.

Diğer çekiciler için olanlarıda yakında sitemizde bulabilirsiniz. Euro truck simulator 2 kabin ışığı modunu indirdikten sonra aşağıda anlattığım şekilde kolayca kurabilirsiniz.

Bu oyunun yamalarının kurulumu zaten hep aynı mantıkla ve kolaycadır.Resimden de görebileceğiniz gibi aracımızın içini aydınlatan ışığın rengi ve tonu çok iyi ayarlanmış.Göze de kitap ediyor hemde işlevsel olarak oldukça önemli.

Modu ındirdikten sonra Belgelerim / Euro truck simulator 2 / Mod klasörü içine atın Hepsi bu kadar.

Ets 2 DAF XF kabin ışığı Modu : Tıkla İndir


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here