Ana sayfa Program Tanıtımları Engelli Tüm Sitelere Kesin Giriş Yöntemi, Yasaklı Bütün Siteleri Açmak İçin Gerekli...

Engelli Tüm Sitelere Kesin Giriş Yöntemi, Yasaklı Bütün Siteleri Açmak İçin Gerekli Program Ücretsiz

2065
0
Güncelleme:

hotspot-shield-08-700x4801[1]Mahkemeler tarafından kapatılan websitelerine nasıl girebiliriz? Yasaklanan ve engellenen sitelere girebilmek için gereken bedava program nedir?

Ülkemizdeki mahkemeler faydalı olup olmadığına ya da gerçekten illegal olup olmadığına  bakmadan en ufak bir şikayette önemli siteleri bile anında kapatabiliyor. Tek gecede kapatılan ünlü sitelerle dolup taştı ortalık. Her gün ziyaret ettiğimiz yararlı websitesine ertesi gün giremeyebiliriz.

Eğer sıkça ziyaret ettiğiniz site bir türlü açılmıyorsa veya açılınca “Bu site mahkeme kararıyla kapatılmıştır” gibisinden insanı gıcık eden bir mesajlar karşılaşıyorsanız yada Amerika’da bulunan ve Türkiye’den ziyaretçi kabul etmeyen websitelerine girmek istiyorsanız sizlere önerim Hotspot Shield programıdır.

Bu program sizlere internet aleminde sınırsız bir özgürlük sunuyor. Yasakların ve baskıların kol gezdiği 3.dünya ülkelerinde insanlığın yeni kurtarıcısı olan bu gibi programlar arasında hem ücretsiz hem de kalitesi ve özellikleriyle en iyisi Hotspot Shield’dir. Bu programla istediğiniz her siteye garantili olarak girebileceksiniz. Artık kötü bir süprizle karşılaşmanıza imkan yok. Programın ücretsiz sürümü tarayıcının en üstünde çıkan ve fazla rahatsız etmeyen bazı reklamlar gösteriyor. Fakat çarpı işaretine tıklayarak bu reklamı da kapatabilirsiniz.

Hotspot Shield programı hakkında daha fazla bilgi ve indirmek için tıklayınız.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here