Ana sayfa Web Programlama En İyi Web Sitesi Yapma Programı, Kolayca İnternet Sitesi Yapılan Program Web...

En İyi Web Sitesi Yapma Programı, Kolayca İnternet Sitesi Yapılan Program Web Tasarım Programları

1765
0
Güncelleme:

2rqodqb.png (806×550)

Adobe Dreamweaver CS6 kullanıcılar için standart tabanlı web siteleri ve internet ve mobil uygulamaları oluşturma ortamını yaratan en güçlü yardımcı programlardan biri olarak gelişimine devam eden, endüstri lideri bir web geliştirme aracıdır.

En yaygın web dillerini (HTML, XML, ASP, PHP, JSP vb.) sorunsuz ve tam bir şekilde destekleyen Dreamweaver CSS, JavaScrit, SWF, FLV gibi içeriklerle doğrudan çalışabilmenize olanak sağlarken, tasarlama ve geliştirme aşamalarında en büyük yardımcınız olacak eklentilerle güçlendirilmeye hazır bir şekilde sizi bekliyor.

Basit web sitelerinden, en son teknolojileri destekleyen ileri uygulamalara kadar her şeyi baştan sona hazırlayabileceğiniz Dreamweaver ile daha fazla iş üretebillir, yazılım içerisindeki yeni özellikler ve optimize edilmiş iş akışları ile en hızlı şekilde parçaları tamamlayabilirsiniz.

CS6 İle Öne Çıkan Özellikler

  • Arttırılmış FTP performansı ve HTML5 desteği.
  • Güncellenen jQuery mobil çerçeve desteğiyle iOS ve Android platformlar için yerleşik mobil uygulamalar oluşturun.
  • Güncellenmiş çok ekranlı önizleme paneliyle akıllı telefonlar, tablet aygıtlar ve masaüstü bilgisayarlar için tasarlanmış projelerin nasıl görüntüleneceğini kontrol edin.

Not: Adobe yazılımlarının deneme sürümlerini bilgisayarınıza indirebilmeniz için “Adobe Download Assistant” indirme yöneticisini indirmeniz gerekiyor. İndirme yöneticisiyle ücretsiz deneme sürümünü indirebilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08

286.7 MB  – Deneme Sürümü


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here