Ana sayfa Araçlar En İyi Sanal Sürücü Oluşturma Programları Türkçe Ücretsiz İndir Bedava Yükle

En İyi Sanal Sürücü Oluşturma Programları Türkçe Ücretsiz İndir Bedava Yükle

2756
0
Güncelleme:

Etiketler: sanal sürücü indir program,sanal sürücü nedir,sanal sürücü silme indir,sanal sürücü oluşturma,sanal sürücü kursu indir,virtual disk program,sanal sürücü programı gezginler,sanal sürücü programı indir

DAEMON Tools Lite

daemon_tools_lite_4.jpg (640×488)

DAEMON Tools kaydedilmiş isobinmdf vb. diğer popüler disk imaj dosyalarını oluşturduğunuz sanal sürücüler üzerinden açıp bilgisayarınızda takılı olmayan CD/DVD gibi medyaları bilgisayarınıza takılıymış gibi kullanmanıza yardımcı olan bir sanal sürücü oluşturma programıdır.

Program ile bilgisayarınızda 4 taneye kadar sanal disk oluşturabilir ve bu diskleri istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Hafızasına aldığı bilgileri sorunsuz çalıştıran bu program ile artık iso, bin gibi sanal disk üzerinde kullanılmaya hazır kalıp dosyalarını rahatlıkla açabileceksiniz. Çok küçük bir boyuta sahip olan bu program her bilgisayarda lazım olabilecek güçlü ve ücretsiz bir araçtır. Eğer CD/DVD olmadan oyunları, programları çalıştırmak isterseniz DAEMON Tools ile yaratacağınız sanal diskler sayesinde bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Önemli! Programı yükledikten sonra ekranınızın sağ alt bölümünde programın ikonu üzerinden iso uzantılı dosyalarınızı çalıştırabileceğiniz sanal diskler oluşturabilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08

PowerISO Disk İmaj ve Sanal Sürücü Programı

PowerISO CD/DVD/BD imaj dosya işlemleri için çok güçlü bir araç olarak önplana çıkan profesyonel bir program. Bu program ile ISO dosyaları yaratabilir, açabilir, düzenleyebilir, başka diskler üzerine yazabilir, sıkıştırabilir, şifreleyebilir, ayırabilir ve dosyalar üzerinde format dönüştürme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgisayarınızda 8 taneye kadar sanal sürücü oluşturmanıza izin veren PowerISO ile birden çok disk ile işlem yaparken artık hiç zorlanamayacaksınız hatta bu işlemleri çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Nerdeyse tüm disk imaj dosya formatlarını (ISO, BIN vb.) destekleyen program basit arayüzü ve kolay kullanımı ile her düzeyden kullanıcıya hitap ediyor.

Context menü, kabuk entegrasyonu, sürükle bırak ve clipboard kopyala yapıştır desteği gibi özellikleri de bulunan program ile size lazım olan diskleri bilgisayarınızda imaj olarak saklayabileceksiniz. Türkçe dahil nerdeyse tüm dillere de desteği bulunan bu popüler araç deneme sürümünde 300 MB’lık boyuta kadar işlem yapmanıza izin verse de deneme süresi sınırsız tutulmuş durumda.

Sürekli olarak güncellenen ve geliştirilen bu yazılımın tam sürümü, sanal sürücü ve disk imajlarıyla sürekli içiçe olan bilgisayar kullanıcılar için verilen parayı hakedecek türden bir program.

25-3-2013 15-03-08

Virtual CloneDrive  Ücretsiz Sanal Sürücü Klonlama Programı

CD/DVD okuyucuları ve yazıcıları ile ilgili lider yazılımlar üreten Slysoft firması tarafından üretilmiş bir sanal sürücü oluşturma programı olan Virtual CloneDriveile disk imajlarınızı bilgisayarınızda kolaylıkla okuyabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu program ile birden fazla sanal sürücü oluşturup elinizdeki CD veya DVD imajlarını sisteminize takılıymış gibi çalıştırabilir ve kullanabilirsiniz.

Sizlere sanal disk konusunda özgürlük sağlayan Virtual CloneDrive ISO, BIN, CDD ve benzer diğer genel imaj formatlarına destek sağlıyor.

Özellikler:

 • Bütün genel imaj formatlarına destek (ISOBINCDD gibi …)
 • Aynı anda en fazla 8 sanal sürücüye kadar destek
 • Kolay kullanım ve basit arayüz
 • Sadece çift tıklama ile imaj dosyasını sürücüye yerleştirme
 • Virtual CloneDrive tamamen ücretsizdir, herhangi bi şekilde başka bir değer için kullanılamaz

25-3-2013 15-03-08

Virtual CD Sanal Sürücü Yaratma Aracı

Virtual CDprogramını kullanarak CD veya DVD’nizi bilgisayarınıza yedekleyebilirsiniz. Oluşturduğunuz yedekleriniz için sanal sürücüler oluşturabilirsiniz. Yenilenen arayüzüyle kullanım kolaylığı artmış, masaüstüne ekleyebildiğiniz kısayol tuşları sayesinde sanal sürücülere erişim basit hale gelmiştir. Programın içerisinde bulunan güvenlik menüsüyle oluşturduğunuz sanal sürücüleri koruma altına alabilir ve yedeklerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Virtual CD programı ile oyunlarınızı, filmlerinizi direkt olarak CD veya DVD’ye ihtiyaç duymadan oynayabilecek veya izleyebileceksiniz. Ayrıca Virtual CD ile 23 adet sanal sürücü oluşturabilme imkanınız bulunmaktadır.

10 sürümüyle beraber programa eklenen özellikler:

 • Windows 7 için sertifikalı destek
 • Tamamen yenilenmiş kullanıcı arayüzü
 • HD-DVD ve Blu-ray desteği
 • Masaüstü simgeleri ile doğrudan sürücü erişimi
 • ‘Data Safe’ veri güvenliği modu
 • Ses dosyası modu

25-3-2013 15-03-08

Alcohol 120% 2.0.1.2033 Sanal Sürücü Oluşturma Programı

Alcohol 120% ile bilgisayarınız da 31 adet sanal sürücü oluşturabilir ve CD ile çalışması gereken uygulamalarınızı CD’ye gerek kalmadan kolaylıkla çalıştırabilirsiniz. Alcohol 120% neredeyse tüm oyun ve yazılım DVD/CD’lerini kalıp olarak bilgisayarınıza kayıt edebilmektedir. Dünya genelinde oldukça fazla kullanıcı tarafından kullanılmakta olan bu yazlım en popüler sanal disk oluşturma programlarından birisidir.

Kullanıcı odaklı arayüzü sayesinde kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır. Alcohol 120% yardımı ile kopya korumalı CD ve DVD’lerinizi sabit diskinize imaj olarak aktarabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınızda bulunan imaj dosyalarınızı DVD/CD olarak yazabilirsiniz. Oyun tutkunlarının en önemli araçlarından birisi olan Alcohol 120% ile oyun CD’lerinizin imajlarını oluşturarak CD ile çalışan oyunları bilgisayar üzerinden sanal sürücü ile çalıştırabilirsiniz. Yazılımın desteklediği imaj formatları arasında MDS, ISO, BWT, B5T, B6T, CCD, ISZ, CUE, CDI, PDI ve NRG yer almaktadır.

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here