Ana sayfa Masaüstü Efficient Sticky Notes Türkçe Son Sürüm Bedava İndir Masaüstü Yapışkan Notlar Programı...

Efficient Sticky Notes Türkçe Son Sürüm Bedava İndir Masaüstü Yapışkan Notlar Programı Ücretsiz Yükle Download

911
0
Güncelleme:

Efficient Sticky Notes

Yapışkan kağıtlara not alıp bilgisayarınızın ekranının sağına soluna yapıştırmak yerine, Efficient Sticky Notes adlı program ile Windows masaüstünüze kolaylıkla yapışkan notlar alarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Bu şekilde hem zamandan tasarruf etmiş olacaksınız hem de kağıt masrafından kurtulmuş olacaksınız.

Efficient Sticky Notes masaüstünüz için aldığınız notlarınızı özelleştirmenize de izin vermektedir. İsterseniz farklı arka plan renkleri ve farklı yazı renkleri belirleyebileceğiniz gibi isterseniz de notlar için şeffaflık ayarlarını düzenleyebilirsiniz. Yazdığınız notların gizliliğini korumak için şifreleme seçeneğine de sahip olacaksınız.

Ayrıca Efficient Sticky Notes ile notlarınızı gruplayabilir, önem sırasına göre düzenleyebilir, tarih sıralamasına sokabilir ve notlarınıza etiketler ekleyebilirsiniz.  Bu şekilde yazdığınız notların takibini kolaylıkla yapabilir ve istediğiniz nota hemen ulaşabilirsiniz. Programı hemen indirerek denemeye başlayabilirsiniz. Eminiz ki severek kullanacaksınız.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:italyancaİngilizceRusçaispanyolcaFransızcaTürkçeAlmanca
İşletim Sistemi:Win8/Vista/WinXP/Win95

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here