Ana sayfa Resim ve Grafik Easy Photo Effects Resimlere Efekt Yapma Fotoğrafa Efek Ekleme Programı Bedava İndir...

Easy Photo Effects Resimlere Efekt Yapma Fotoğrafa Efek Ekleme Programı Bedava İndir Ücretsiz Yükle

1239
1
Güncelleme:

Easy Photo Effects

Easy Photo Effects fotoğraflarınıza farklı bir görünüm kazandırma amacı ile kullanabileceğiniz pratik bir fotoğraf düzenleme programıdır.

Easy Photo Effects bu işlemleri kolayca gerçekleştirmenize yardımcı olacak temiz bir arayüze sahiptir. Sürükle-bırak yöntemi ve dosya gezgini aracılığıyla programın işleyeceği fotoğrafları belirleyebilmeniz mümkündür.

Easy Photo Effects temel fotoğraf düzenleme araçlarına sahiptir. Fotoğraf boyutlandırma aracı sayesinde resimlerinizi farklı ölçülere göre küçültebilir veya büyütebilirsiniz. Fotoğraf döndürme aracı ile fotoğraflarınızı sağa, sola çevirebilir, başaşağı çekilmiş fotoğrafları normal hale getirebilirsiniz.
Easy Photo Effects temel fotoğraf düzenleme araçlarının dışında sunduğu fotoğraf efekti seçenekleri ile sıradan olmaktan kurtulmaktadır. Bu fotoğraf efektleri ile fotoğraflarınızı siyah-beyaz veya sepia yapabilir, parlaklık ve karşıtlık gibi renk değerlerini değiştirebilirsiniz.

Easy Photo Effects yaptığınız değişiklikleri geri alabilmenize de imkan verir. Program bütün bu özellikleri ücretsizolarak sunmaktadır.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:Jacco Mintjes

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here