Ana sayfa İnternet Easy MP3 Downloader Her Türlü Müzik İndirici Kolay Mp3 İndirme Programı Son...

Easy MP3 Downloader Her Türlü Müzik İndirici Kolay Mp3 İndirme Programı Son Sürüm Bedava İndir Ücretsiz Yükle Download

1281
0
Güncelleme:

Easy MP3 Downloader

Easy MP3 Downloader kendi mp3 veritabanı üzerinde kullanıcıların aradıkları mp3’leri bulmalarına ve indirmelerine olanak tanıyan başarılı bir müzik indirme programıdır.

Program kullanıcı dostu ve çekici bir arayüze sahip olduğu için hem kolaylıkla kullanacak hem de kullanırken hiç sıkılmayacaksınız. Siz sadece indirmek istediğiniz şarkı adı veya sanatçı adına göre arama yapacak ve  çıkan sonuçlar arasından istediğinizi indireceksiniz.

İsterseniz indirmeden önce önizleme yaparak şarkının tam olarak ne olduğundan kesin olarak emin olabilirsiniz. İndirmek istediğiniz dosyanın aynı zamanda dosya ismi, çıkış dizini, bitrate değeri ve ID3 etiketlerini de ayarlayabilirsiniz.

Ne yazık ki Easy MP3 Downloader deneme sürümü olduğu için sadece 5 tane şarkıyı tam olarak indirebiliyoruz. Bundan sonra indireceğimiz şarkıların yarısını indirme şansına sahibiz. Eğer programı beğenirseniz tam sürümünü satın alabilirsiniz.

Not: Program reklam destekli bir ürün olduğu için kurulum sırasında sizlere Toolbar indirtmek isteyebilir bu nedenle kurulum adımlarını dikkatli yapınız. Ayrıca virüs programınız uyarı verirse bu uyarının kaynağı da Toolbar’dır ve herhangi bir sorun teşkil etmemektedir.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Deneme Sürümü

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here