Ana sayfa Video ve Ses DVD Flick ücretsiz indir videoyu dvd yapma, videoları dvd formatına çevirme dönüştürme...

DVD Flick ücretsiz indir videoyu dvd yapma, videoları dvd formatına çevirme dönüştürme programı

1190
0
Güncelleme:

3_dvd_flick_01.jpg (700×540)

Bilgisayarınızda çeşitli formatlarda bulunan video dosyalarınızı DVD formatına çevirmek ve bu sayede bu videoları DVD oynatıcınızda ya da ev sinema sisteminizde oynatmak istiyorsanız, DVD Flick size bu konuda yardımcı olacaktır. AVI, MPG, MOV, ASF, WMV, FLV ve MP4 dosya biçimlerini destekleyen program ayrıca, OGG, MP3, H264 ve MPEG-124 gibi codec bileşenlerine de destek veriyor.

Programı açtığınızda ekranın sağ tarafında göreceğiniz Add title butonunu kullanarak, DVD formatına çevirmek istediğiniz videoyu seçebilirsiniz. Videoyu seçtikten sonra, menüde bulunan Project setting butonunu kullanarak; yaratmak istediğiniz disk biçimini, desteklemesini istediğiniz video ve ses türünü belirleyebilirsiniz.

Menüler arasında bulunan Menu setting butonuna tıklayarak, bu bölümde bulunan temalar arasında, oluşturacağınız DVD’ye yerleştirmek istediğiniz arabirimin tasarımını seçebilirsiniz.

Create DVD butonunu kullanarak, videonuzu DVD formatına çevirmek için son aşamayı başlatabilirsiniz. Bu aşama, sistem özelliklerine göre değişim gösterecek bir sürede tamamlanacaktır. Bu süre içinde bilgisayarınızı zorlayacak başka bir işlem yapmamanızı tavsiye ediyoruz.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP/Win2000

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here