Ana sayfa Video ve Ses DVD filmlerin yedeğini alma ve bilgisayara kopyalama programı ücretsiz indir

DVD filmlerin yedeğini alma ve bilgisayara kopyalama programı ücretsiz indir

762
0
Güncelleme:

Elinizde bulunan bütün DVD’leri yedeklemek ve böylece çok daha uzun süreler istediğiniz zaman bu DVD de bulunan filmlere ve müziklere ulaşmak oldukça mantıklı bir fikirdir. Fakat bunun için bir çokları ücretli yazılımları satın almak zorunda hisseder. Aslında buna hiç gerek yoktur. DVDSmith Movie Backup  isimli program sayesinde sahip olduğunuz tüm DVD lerin bir kopyasını alarak PC de yedekleyebilirsiniz. Üstelik bunu bedavaya getirebilirsiniz çünkü DVDSmith Movie Backup  programı tamamen ücretsiz bir yazılımdır.

Bu harika programı kullanmak neredeyse çocuk oyuncağı. Bir kere zaten programın ana penceresinde ihtiyacınız olacak her şey için kısayol tuşu mevcut.  Herkesin bir kere şans vererek mutlaka denemesini tavsiye ettiğimiz bu ufak ama oldukça faydalı programın diğer teknik özellikleri ve sunduğu avantajlardan kısaca söz edecek olursak;

Program yardımıyla sadece üç basit adımda tüm kullanıcılar DVD filmlerini kolayca bilgisayarlarına kopyalayabilir veya yedekleyebilir. Öncelikle DVD diskinizi takmalı, ardından kaynak ve hedef klasörleri belirlemeli, son olarak da kopyalama methodunu seçerek yedekleme işlemine başlamalısınız.

NTSC ve PAL formatları için destek sunan DVDSmith Movie Backup, DVD’leri neredeyse birebir ses ve görüntü kalitesiyle kopyalayarak oldukça başarılı bir iş çıkarmaktadır.

Her ne kadar yedekleme işlemleri biraz uzun sürüyor olsa da tüm Windows sürümleri üzerinde sorunsuz bir şekilde çalışan program, kullanıcılara oldukça kaliteli bir çözüm sunmaktadır.

Kullanıcı dostu arayüzü ve neredeyse kalite kaybı olmadan gerçekleştirdiği yedekleme işlemleri nedenyile DVDSmith Movie Backup, kendi kategorisinde ilk sırada gelen programlardan bir tanesidir.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:DVDSmith

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here