Ana sayfa Masaüstü Duvar kağıdı değiştiricisi, seçtiğiniz duvar kağıtları arasında otomatik geçiş yapan program ücretsiz...

Duvar kağıdı değiştiricisi, seçtiğiniz duvar kağıtları arasında otomatik geçiş yapan program ücretsiz indir

1041
0
Güncelleme:

İstediğiniz duvar kağıtları resimleri arasında belirli sürelerle kendi kendine duvar kağıtlarını değiştiren ücretsiz bir programa ihtiyacınız varsa sizlere önerimiz kesinlikle Jeoe Wallpaper Changer olacaktır. Bu programın ne yaptığını ve ne işe yaradığını kısaca anlatacak olursak; sizin bilgisayarda seçmiş yani kendinizin belirlemiş olduğu duvar kağıtları arasında birinden diğerine otomatik olarak geçiş yapar. Üstelik programı ücretsiz olarak indirip tamamen bedavaya kullanabilirsiniz.

Programın diğer bir önemli avantajı kullanımındaki basitlik olsa gerek. Gerçekten de oldukça kolay bir şekilde istediğiniz duvar kağıtlarını seçerek ve otomatik olarak döngüye sokarak bunu başarabilirsiniz.

Program içerisinde yer alan komut çubuğu yardımıyla isterseniz duvar kağıtları arasında otomatik geçiş yapmak yerine, kendi istediğiniz zamanlarda geçiş yapma şansına da sahip olacaksınız.

Farklı duvar kağıtları seçerek, tüm seçtiğiniz duvar kağıtlarını Windows masaüstü arkaplanına kolayca uygulamak için kullanabileceğiniz oldukça kullanışlı bir yazılım olan Jeoe Wallpaper Changer’ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.

  • Şuanki versiyonu: 1.0.9Dosya Boyutu: 3.9MB

    İşletim sistemi : WinXp/Win2000/Win Vista/Win7

    Bellek: >128MB

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here