Ana sayfa İnternet Dünyanın En İyi ve Hızlı Torrent İndirme Programı En Gelişmiş ve Kaliteli...

Dünyanın En İyi ve Hızlı Torrent İndirme Programı En Gelişmiş ve Kaliteli Torrent İndirici

731
0
Güncelleme:

postdownload670.png (670×366)

Kaç tane torrent indirme programıyla sadece sürükle bırak yapıp torrent dosyası oluşturabilirsiniz?

Başka hangi torrent yazılımının RSS desteği veya indirme sırasında Stream özelliği var?

uTorrent’den başka hangi torrent indiriciyi kullanmak bu kadar basit, kolay ve pratik? Üstelik tamamen Türkçe dil desteğine de sahip. Bu yazıda hakkı yeteri kadar teslim edilmemiş fakat benim kesinlikle kendisine kefil olduğum şuan dünyadaki en hızlı ve en iyi torrent indirici programı yani uTorrent’i sizlere tanıtmak istiyorum. İşte uTorrent özellikleri ve kullanımı ile ilgili ayrıntılar…

uTorrent Kurulumu ve Program İçi Görüntüleri

Oldukça sade ve şık bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program üzerinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm fonksiyonlara kullanıcı arayüzü üzerinden rahatlıkla ulaşabilirisiniz. Yeni bir indirme işlemi başlatmak, indirme işlemini duraklatmak, indirme işlemini durdurmak, tamamlanan indirme işlemlerini listeden silmek veya daha önce indirmiş olduğunuz dosyaları düzenlemek gibi birçok işlemi kullanıcı arayüzü üzerinde kolayca halledebilirsiniz.

İndirmek istediğiniz içeriklerin tümünü program içerisinde yer alan dahili torrent arama motoru yardımıyla arayabilir veya internet üzerinde farklı kaynaklar üzerinde yer alan torrent dosyalarını doğrudanuTorrent yardımıyla bilgisayarınıza indirmeye başlayabilirsiniz. Programın güzel özelliklerinden bir tanesi de RSS kaynaklarını takip ederek yeni eklenen torrent dosyalarını otomatik olarak indirmeye başlayabiliyor olmasıdır.

Dosya indirme hızı limitleme, dosya gönderme hızı limitleme, bant genişliği özelleştirme, bant genişliği zamanlama, çoklu dil desteği ve daha birçok özelliği sayesinde kullanıcılara sorunsuz ve mükemmel bir torrent indirme ve gönderme deneyimi sunmaktadır. Türkçe dil desteğine de sahip olan program yardımıyla, kullanmak istediğiniz tüm özellikleri anlayarak kullanabilirsiniz.

Ama kuşkusuz ki programın en etkileyici özelliği, arka planda torrent indiriyor veya gönderiyorken hiçbir şekilde işlemcinize veya sisteminize yük olmuyor oluşudur. Bu sayede uTorrent açıkken bile bilgisayarınızın genel performansında herhangi bir düşüş veya yavaşlama olmayacaktır.

Yine uTorrent üzerinde yer alan diğer bir güzel özellik sayesinde torrent indirme ve gönderme işlemlerini, siz bilgisayarınızın başında olmadığınız zamanlarda otomatik olarak gerçekleştirilebilir. Bu sayede bilgisayar başında çalıştığınız zamanlarda internet bağlantınız meşgul edilmemiş olur ve daha verimli bir şekilde çalışabilirsiniz.

Sonuç olarak, torrent denildiği zaman dünya üzerinde milyonlarca kullanıcının ilk aklına gelen programın uTorrentolduğu bir gerçek ve uTorrent’in sahip olduğu bu popülerliğin hakkını sonuna kadar verdiği de bir gerçek. Her sistem üzerinde hızlı ve sorunsuz bir şekilde çalışacağına emin olabileceğiniz güvenilir, ücretsiz ve hızlı bir torrent istemcisine ihtiyaç duyuyorsanız, sizin tercihiniz de uTorrent olmalı.

uTorrent Özellikleri:

  • Eş zamanlı çoklu torrent indirme
  • Özelleştirilebilir bant genişliği ve zamanlama
  • Tüm indirmeler için genel veya her indirme için ayrı hız limiti
  • Kesilen indirmeleri sorunsuz şekilde devam ettirme
  • RSS indirme
  • Şifre koruması
  • Proxy gizlilik özellikleri
  • Bilgisayar üzerinde kullanıcı aktivitesi olduğunda indirme ve gönderme işlemlerini durdurma

uTorrent programı şu işletim sistemlerinin yüklü olduğu bilgisayarlarda sorunsuz bir şekilde çalışır: Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1

uTorrent programının dosya boyutu 1.3 MB olup lisansı tabi ki tahmin ettiğiniz üzre tamamen ÜCRETSİZdir.

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here