Ana sayfa Video ve Ses DSpeech yazılı metni sesli okuma programı, ücretsiz yazıyı seslendirme yazılımı

DSpeech yazılı metni sesli okuma programı, ücretsiz yazıyı seslendirme yazılımı

1089
0
Güncelleme:

1147804100-1.gif (476×332)

DSpeech  yazıları sesli okuyan programlardan biridir. Diğerlerinden farkı ise hem kaliteli hem de bedava olmasıdır.  Yazılı bir metni seslendirebilir  ve kullanıcının sesli olarak vereceği cevaba göre hangi cümlenin telaffuz edeceğini seçebilir.

Bu tarz programlar için karmaşık bir arayüze hiç gerek yok. Bunun yerine daha basit ve sahip olduğu tüm özelliklerin kısayollarını  içeren sade bir arayüz işinizi görecektir.

Programın ana penceresinden en önemli parametrelerin konfigürasyonunu yapabilirsiniz.  Okuma şeklini, ses çeşidini ve ses kalitesini, kayıt için gerekli donanımı kolayca ayarlayabilirsiniz. Ayrıca sesleri mp3 veya wav formatında kaydedebilirsiniz.  Pencerenin sağ alt köşesindeki kaydırma çubukları sayesinde  ses seviyesini ve hız ayarlarını değiştirmek mümkün.

Programın kısayol tuş desteği mevcuttur. Yazıyı sesli okumak veya sesi açıp kısmak için bile klavye kısayol tuşlarını kullanabilirsiniz.
DSpeech gerçekten işini iyi yapan ve hakkını veren ücretsiz bir programdır.  Her seviyeden kullanıcının kullanımına uygundur. Acemiler bile rahatça kullanabilir.

Boyut: 1.8 MB

Lisans: Ücretsiz

Windows 7/8/2000/Vista/XP

İndir

Alternatif


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here