Ana sayfa Oyun DroidPad indir – Akıllı telefonu oyun kolu (joystick) yapma programı

DroidPad indir – Akıllı telefonu oyun kolu (joystick) yapma programı

1908
0
Güncelleme:

Eğer bir akıllı cihazınız varsa, Droidpad yardımıyla onu bilgisayara bağlayabilir ve tıpkı bir joystick yani oyun çubuğu olarak kullanabilirsiniz. Program Wi-fi ve USB bağlantılarla uyumlu çalışır.

DroidPad  uygulamasını telefona ve DroidPad masaüstü programını da bilgisayara kurup daha sonra bunlar arasında bağlantı kurmanız gerekir. USB veya Wifi kullanarak bağlantı kurduğunuz anda  bilgisayardaki program akıllı telefonu algılar. Eğer otomatik olarak algılamazsa, sizin ilgili portu ve host adı adresini yazarak özel bir aygıt eklemeniz gerekir (add a custom device).

Başarılı bir şekilde telefona bağlandığınız zaman, artık telefonu bir mouse imleci gibi kullanabilir ve bilgisayarı kontrol edebilirsiniz.  Seçtiğiniz moda göre farklı fonksiyonları kullanmak mümkün. DroidPad programı fare  ve joystick gibi kullanılabilir ve slayt sunularda sunumları yönetebilir uzaktan kontrol edebilirsiniz. Joystick modunu kullandığınız zaman,  telefonun ekranında görülen butonlar sayesinde oyunu kontrol edebilirsiniz.

Fare (mouse) modunda akıllı telefonun ekranını tıpkı bir touchpad gibi kullanmak mümkün hale geliyor. Bu özelliği laptoplardan biliyoruz. Telefonu hareket ettirip yana yatırarak fare imlecini hareket ettirebilirsiniz.   

Boyut: 20,22 MB

Lisans: Ücretsiz

İndir

Alternatif


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here