Ana sayfa Güvenlik Dosya Klasöre Şifre Koyma Programı, Dosya Klasör Parola Koyma Gizleme Saklama Programı

Dosya Klasöre Şifre Koyma Programı, Dosya Klasör Parola Koyma Gizleme Saklama Programı

2688
0
Güncelleme:

Folder-Lock.gif (440×384)

Folder Lock bilgisayarınızda bulunan dosyalarını, klasörleri korumak, kilitlemek ve şifrelemek için kullanabileceğiniz hızlı bir güvenlik programıdır.

Folder Lock şifre korumalı dosyalar yapabilen, dosyaları iyice gizlemenize yarayan, istediğiniz sayıda klasörü şifreleme olanağı sunan, ister sürücüleri, ister dosyaları, resimleri veya herhangi bir dokümanı şifreleyebilen hızlı bir dosya güvenlik yazılımıdır.

Folder Lock tamamen taşınabilir özelliğe sahip. Böylece isterseniz USB belleklerinizi, harici disklerinizi, yeniden yazılabilir CD ve DVD’lerinizi, dizüstü bilgisayarlarınızı istediğiniz tüm özel bilgilerinizi kilit altında tutabileceksiniz.
Basit bir arayüze sahip ve herhangi bir kurulum istemeyen bu program şifrelediğiniz dosyaları Windows, DOS ortamlarında hatta, işletim sisteminizi kaldırıp baştan kurduğunuzda bile silmenize izin vermiyor böylece programı korumaya aldığınız şifreyi girmeden program kaldırılamıyorda. İşte tam güvenlik diye buna denir diyebiliriz.

Not: Folder Lock‘ı ilk çalıştırdığınızda programın özelliklerinden faydalanmak ve seçeneklerine ulaşmak için birşifre belirlemeniz gerekiyor.  Ayrıca programı bilgisayarınızdan kaldırmak (uninstall) için de yine bu belirlediğinizşifre ile Options menüsüne girip Uninstall Program seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

25-3-2013 15-03-08

Sürüm
7.1.5
Boyut
9.20 Mb
Lisans
Deneme Sürümü
Dil
İngilizce
Ekleme Tarihi
11.06.2012
İşletim Sistemi
Windows Tümü
Üretici

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here