Ana sayfa İnternet DC++ Türkçe Son Sürüm Bedava İndir Ücretsiz Yükle Download

DC++ Türkçe Son Sürüm Bedava İndir Ücretsiz Yükle Download

975
0
Güncelleme:

DC++ sizlere paylaşmanın özgürlüğünü sunuyor! DC++ Windows işletim sistemleri üzerinde kullnılabilen açık kaynak olarak geliştirilmeye devam eden bir direkt bağlantı ağı yazılımı. Bu istemci ile internet üzerinden bağlandığınız ağlarile milyonlarca dosyanın paylaşıldığı bir paylaşım denizindeki yerinizi alacaksınız. Hiçbir limit bulunmayan bu uçsuz bucaksız platform üzerinde istediğiniz doküman, müzik, video ve diğer medya dosyalarını, resimlerinizi kısacası her türlü dosyayı paylaşabileceksiniz.

 

Reklamsız içeriği, basit yapısı ve sade arayüzü ile kullanılabilirliği yüksek ve kolay olan bu program kullanıcıları tatmin eder seviyede. Entegre firewall ve router desteği, multi-hub bağlantıları gibi fonksiyonel özelliklere de sahip bu program ile otomatik bağlantılar yapabilecek ve indirme işlemlerinize kaldığınız yerden her zaman devam edebileceksiniz.

DC++ ile çok sayıda ağa bağlanabilir ve bu ağlar üzerinde gelişmiş arama seçenekleri ile istediğiniz isimde ve nitelikteki dosyaları kolaylıkla bulup direkt bağlantı ağları ile indirme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Güncellenen sürümleri ile STLport özellikleri de geliştirilmiş olan programın dosya paylaşımı konusunda yeni bir çığır açtığı apaçık ortadadır. Artık dosya ararken, yüklerken veya paylaşırken sınır tanımayacaksınız.

Not: Programı Türkçe kullanmak için “Settings → Appearance → Language” sekmelerini takip ederek Türkçe dil seçeneğini ayarlayabilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:Türkçeİngilizce
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Üretici:DC++ Group

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here