Ana sayfa Resim ve Grafik Cyotek Gif Animator-Ücretsiz GIF Yapma ve Düzenleme Programı İndir

Cyotek Gif Animator-Ücretsiz GIF Yapma ve Düzenleme Programı İndir

1122
0
Güncelleme:

Bedava GIF hazırlama oluşturma programı Windows bilgisayar için yükle

Cyotek Gif Animator screenshot 1 - The main window of Cyotek Gif Animator allows users to add the images to be included in the animation.

Sezgisel ve kullanıcı dostlu bir yazılım olup ana görevi bilgisayarınızda bulunan hareketli gif animasyon resimlerini oluşturmak ve düzenlemektir.

Cyotek Gif Animator  çok yönlü bir program olup gif formatında profesyonel görünümlü hareketli resimler hazırlamak için özel olarak dizayn edilmiştir.  Bunun yanı sıra eğer kullanıcı isterse gifleri düzenleyebilir ve frame çıkarıp ekleyebilir.
Programın desteklediği format arasında:  JPG, JPEG, PNG, BMP, TIF, EMF, WMF, JPE, DIB, RLE ve tabiki  GIF gibi popüler uzantılar mevcuttur.

Frame manipülasyonları inanılmaz derecede kolaydır. Frame resimleri değiştirmek, silmek, yerini sırasını değiştirmek gibi işlemleri yapmak için hazır menüler bulunmaktadır. Ayrıca  animasyon parametreleri direk olarak ana pencereden kişiselleştirilebilir. Çıktıyı kaydetmeden önce programın içinde oynatabilir ve nasıl olduğuna bakabilirsiniz.

Programın resimleri optimize etme, çıktı Gif dosyasının boyutunu azaltma (küçültme) ve tüm resimler için aynı stili yansıtacak global paletler  oluşturma gibi özellikleri de mevcuttur.

2.7 MB / Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8 64 bit / 2003

İndir (Resmi indirme sayfası)

Direk İndir (Exe dosyası)

Cyotek-Gif-Animator_7[1]

Cyotek-Gif-Animator_11[1]

Cyotek-Gif-Animator_8[1]


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here