Ana sayfa Eğitim ve Ev Yazılımları Çocuklara okuma yazma öğreten program türkçe indir

Çocuklara okuma yazma öğreten program türkçe indir

3185
0
Güncelleme:

Etiketler: okuma yazma öğrenme programı ilkokul okuma yazma programı okuma yazma öğreniyorumokuma yazma öğreniyorum seti nasrettin hoca ile okuma yazma öğreniyorum seti 

Okuma Yazma Öğrenme Programı indir Nasreddin Hoca İle Okuma Yazma Öğreniyorum

Nasreddin Hoca ile Okuma Yazma Öğreniyorum MEB ödüllü tek ilköğretim 1. sınıf okuma yazma eğitimiyazılımıdır. Ses temelli cümle yöntemi ve bitişik eğik yazı temeli üzerinde yapılandırılmıştır.

İlköğretim 1. Sınıf Okuma Yazma Programı Milli Eğitim Bakanlığı’nın yeni ilkokuma yazma öğretimi programı ile tam uyumludur. Cd içinde Düzenli çizgi çalışmaları, seslerin sezdirilmesi, kavratılması, harflerin yazılış yönleri, hece, kelime, tümce ve metinlerin oluşturulması, değerlendirme etkinlikleri, akıllı tahta ve web kamera gibi uygulamaların tümünü, bilgisayar ortamında gerçekleştirmenizi sağlar.

Okuma Yazma Öğrenme Programı Projeksiyon cihazı, akıllı tahta veya grafik tablet gibi araçlar kullanarak, dersliğinizdeki eğitim ortamını bütünüyle değiştirebilirsiniz.
Öğrencileriniz evlerinde bu programı kullanarak ilkokuma yazma öğretimini hızlı, kolay ve eğlenceli bir biçimde gerçekleştirir, sınıfa hazırlanmış olarak gelirler. Okumaya geçiş süreci çabuk ve eksiksiz biçimde tamamlanır.
Ayrıca ekran görüntüleri üzerinde çizim yapabileceğiniz ekran kalemi uygulaması ile dersleri daha verimli işleyebilirsiniz.

Nasreddin Hoca İle Okuma Yazma Öğreniyorum CD Satın almak için buraya tıklayınız.

25-3-2013 15-03-08

Boyut: 58.30 Mb
Lisans: Demo
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows Tümü
Üretici: Edusofttec

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here