Ana sayfa Mobil Çin Malı iPhone Flash Player İndir

Çin Malı iPhone Flash Player İndir

3352
0
Güncelleme:

Etiketler: iphone flash player yükleme iphone flash player indir iphone programları iphone facebook video izleme apple iphone flash player frash iphone iphone flash player yükleme iphone flash player yükle 

Iphone – Flash Player nasıl yüklenir, nasıl kurulur, nasıl güncellenir, videolu anlatım izle.

Skyfire – Iphone Flash Player indir Iphone Flash Player Yükleme

Image

 indir.png (426×83) 

Iphone Flash Player Bilindiği üzere Apple, mobil işletim sistemlerinde Flash’a yer vermiyordu. Jailbreak’inardından kapıları geliştiricelere açılan iOS4’e bir grup geliştirici tarafından Flash 10.1 uyarlandı.
Android işletim sisteminde kullanılan Flash 10.1’i Frash adı ile iOS4’e uyarlayandı
iPhone 4’e gelen Flash 10.1 (Frash) desteğinin iPad içinde uyarlandığını ekledikten sonra sizleri Flash destekli iPhone 4 ile baş başa bırakalım.

Son olarak, iPhone 4 telefonunda Flash’ı kullanmak isteyenler buraya tıklayarak gerekli işlemleri yapabilir.

indirme linkten indirdiğiniz .deb dosyasını iphone folder gibi bi programla cihazınızda belli bir dizine atın ve cihazınızdan ifile ile gidip bi kere tıklayın ve yükleyici sekmesinden kurulumu başlatın.

indir.png (426×83)

IPHONE VE IPAD FLASH PLAYER SORUNU ÇÖZÜM

puffin1-1.jpg (480×320)

Apple, aldığı radikal bir kararla ürettiği mobil cihazlarda Adobe Flash’a destekvermeyeceğini açıkladığına büyük bir şaşkınlığa sebep olmuştu. Her yeni modelde bu desteğin gelmesini bekleyen kullanıcılar da artık ümitlerini tamamen yitirmiş durumdalar.

Bu yazımızda Apple’ın flash ambargosunu delen Puffin adlı web browser’a bir göz atacağız.

İlk akla gelen soru, Puffin’in iPhone ve iPad’lerin, jailbreak ile kırarak mı yoksa legal işletim sisteminde mi çalıştığı.

Bu soruyu, Puffin’i iPhone ve iPad’lerin orijinal işletim sistemlerine hiçbir müdahale yapmaksızın kullanabileceklerini belirterek cevaplayabiliriz.

Puffin’in Apple Store’da yer alan linki: 

https://itunes.apple.com/us/app/puffin-web-browser/id406239138?mt=8

Uygulama 2,99 dolara satılıyor. Ancak bu linkten ücretsiz sürümüne de ulaşmak mümkün. 

https://itunes.apple.com/tr/app/puffin-web-browser-free/id472937654?l=tr&mt=8

Browser’ın flash performansını denemek için tamamen flash ile hazırlanmış www.WeChooseTheMoon.org sitesini tercih ettik. Apollo 11’in aya inişinin 40. yılını kutlamak için hazırlanan sitede, flash animasyonlar, flash videolar ve flash tabanlı foto galeriler bulunuyor.

Siteye girer girmez loading ekranı açılıyor ve bağlantı hızınıza bağlı olarak yükleme gerçekleştikten sonra görsel şov başlıyor. Apollo’nun tüm seyahatini iPhone’unuzdan izleyebilirsiniz.

Flv videolar ekranda oynarken Puffin size bu videoyu tam ekranda izlemek isteyip istemediğiniz de soruyor.

Puffin ayrıca sizin için, en son gezdiğiniz siteleri ve bookmarklarınız için kullanışlı bir giriş ekranı sunuyor.

Flash’lı sitelerde gezinirken Apple’ın neden Flash’a ambargo koyduğunu da anlayabiliyorsunuz. Cihaz bu animasyon ve videoları gösterebilmek için oldukça yüksek miktarda enerji harcıyor.Bu sebeple alışılmışın üzerinde ısınmaya şahit olabilirsiniz. Pili tüketme hızını da sizin takdirinize bırakıyoruz.

iOS 5’lerde sorunsuz çalışan Puffin’in şu anda 2.2.5 versiyonu Apple Store’da.

iPhone 3,4 ve 5 için adobe flash player indir

Sonunda iphoneler içinde flash player çıktı ıkacak. Adobe firmasının yaptığı bu çalılşma ile birlikte iphonelerde video izlemek flash playerla mümkün olacak.

Videolar sunucuda çalıştığından iPhone ve iPad’lerde işlemci gücü, pil tüketimi gibi sorunlar meydana gelmiyor. Bu, Flash video oluşturanlar için büyük bir şans olsa da bir dezavantaj da mevcut: Adobe Flash Media Server 4.5, iOS ürünlerinde animasyonlar, oyunlar ve Flash tabanlı web siteleri gibi uygulamaların çalıştırılmasına hala izin vermiyor.

Apple, Adobe ürünlerine aldırış etmemeye ve Flash tabanlı video ve uygulamalara iPhone ve iPad’lere izin vermemeye devam etse de, Adobe’un bu ürününün yeni sürümü iOS’daki Flash yasağını deliyor.

Adobe Flash Media Server 4.5, Apple’ın HTTP Live Streaming özelliğini kullanarak bunu başarıyor. Flash video oluşturan kullanıcılar, temel olarak Flash Media Server 4.5’i kullanabiliyor ve oluşturdukları videoyu yerel sunucuda çalıştırıyorlar. Ardından bu videoları iPhone ve iPad gibi bir cihaza akış yapıyorlar. Bu sayede Flash tabanlı sayısız videoyu mobil Apple cihazlarında açmak mümkün hale geliyor

Popüler Aramalar

1. çin malı wifi flash player indir 

2. çin malı telefon flash player indir 

3. çin malı iphone oyun indir 

4. çin malı iphone bedava indir 

5. çin malı iphone programları indir 

6. çin malı iphone okey indir 

7. çin malı iphone tarayıcı indir 

8. çin malı iphone yazılımı indir 

9. çin malı iphone pişti oyun indir 

10. ücretsiz çin malı iphone oyun indir 

11. iphone 5 çin malı 

12. çin malı iphone 5 

13. çin malı iphone 

14. çin malı iphone program 

15. çin malı iphone programları 

16. çin malı iphone programı 

17. çin malı iphone uygulamaları 

18. çin malı iphone 4s program 

19. çin malı iphone tango 

20. çin malı iphone navigasyon


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here