Ana sayfa İnternet Chrome eklentisi: YouTube hesabınız için oynatma listeleri hazırlama

Chrome eklentisi: YouTube hesabınız için oynatma listeleri hazırlama

1064
0
Güncelleme:

YouTube-Playlist-Maker_1.png (1024×768)

Google Chrome tarayıcısı hızı, güvenliği ve tema seçeneklerinin yanı sıra  her konuda kullanıcıya yardımcı olan ve internet deneyimini geliştiren  binlerce çeşit  eklentileriyle bir çoklarının vazgeçilmez tarayıcısı olmayı başardı.

Eğer siz de bir Chrome kullanıcısıysanız ve Youtube da müzik dinlerken kısa yoldan  oynatma listeleri oluşturabileceğiniz ve anında eklentinin penceresini açarak dinlemeye başlayabileceğiniz bu harika eklentiyi kullanabilirsiniz.

İşte YouTube Playlist Maker eklentisinin kullanımı ve diğer özellikleri ile ilgili ayrıntılar…

Eklentiyi kullanırken tek yapmanız gereken dilerseniz eklenti içerisinden videoyu aratmanız, dilerseniz de videonun direkt olarak linkini girerek daha sonra izleyebileceğiniz listenize yerleştirmeniz.

Video klipleri ekledikten sonra direkt olarak dinleme listelerinizin adını girebiliyor ve böylece hesabınıza yükleyebiliyorsunuz. Kullanım olarak oldukça kolay olan ve tüm kullanıcıların en rahat şekilde YouTube oynatma listelerini yaratabilecekleri eklentiyi kurmak için indirdiğiniz dosyayı Google Chrome’un eklentiler sayfasına sürükleyerek bırakmalısınız.

Elbette eklentinin çalışması için aktif bir YouTube hesabınızın ve Chromium tabanlı bir web tarayıcınızın olması mecburi. Bu nedenle eklenti Firefox ve Internet Explorer gibi tarayıcılarda çalışmayacaktır ancak Yandex.Browser, Chromium, Opera gibi tarayıcılarda sorunsuz şekilde çalışacaktır.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here