Ana sayfa Mobil Cep numarası taşınmış mı, hangi hattı kullanıyor sorgulama öğrenme uygulaması

Cep numarası taşınmış mı, hangi hattı kullanıyor sorgulama öğrenme uygulaması

707
0
Güncelleme:

2014-07-17_12-00-41

Android işletim sistemini kullanan telefonlarda herhangi bir numaranın taşınıp taşınmadığını öğrenmek veya verilen bir numaranın hangi hattı kullandığını bulmak (vodafone,turkcell,avea) için kullanabileceğiniz tamamen ücretsiz harika bir uygulamadır.

Kullanımı son derece kolay olan bu uygulamanın özellikleri ve nasıl kullanıldığı ile ilgili detayları yazının devamında okuyacaksınız…

Özellike sadece kullandığı hat üzerinde bedava dakika kampanyasından yararlananların işine yarayacak uygulama, numarasını taşıyan arkadaşlarınızın hangi hatta geçiş yaptıklarını öğrenebilmenizi sağlıyor.

Uygulama üzerinde gerçekleştireeğiniz sorgulamalar sonucunda sorgulattırdığınız telefon numarasının Avea, Turkcell yada Vodafone operatörlerinden hangisine ait olduğunu ve taşınma durumlarını görebileceksiniz. Uygulama taşınma sorgulamaları için E-devlet üzerinde kullanılan bilgileri size göstermektedir. Ayrıca sorgulattığınız numaralarda hiç bir şekilde kayıt altına alınmaz. Bu nedenle gönül rahatlığı ile sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz.

Arkadaşlarınızın hangi operatörü kullandığını öğrenebilmenin en kısa yollarından olan Numara Taşıma Sorgulama uygulamasını Android akıllı telefon ve tabletlerinize yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tamamen Türkçe dil desteğine sahip olan ve lisansı tümüyle bedava olan bu uygulamayı aşağıdan ücretsiz olarak telefona yükleyebilirsiniz…

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here