Ana sayfa Mobil Cep İçin Mobil Konum Bilgileri Gösteren Program iPhone ve iPad için indir...

Cep İçin Mobil Konum Bilgileri Gösteren Program iPhone ve iPad için indir yükle

1149
0
Güncelleme:

iPhone Ekran Görüntüsü 2

Lokasyon bazlı çalışan Localscope uygulaması bulunduğunuz yerdeki mekanları keşfedip size gösteriyor. Bunun yanındaLocalscope coğrafi etiketleme yoluyla, arama motorlarısosyal ağlarve diğer paylaşım uygulamalarından elde ettiği bilgiler ile çevrenizde bulunan arkadaşlarınızın tam yerini ve hangi mekanda olduğunu gösterebiliyor. Aynı zamanda bu arkadaşlarınızın o mekanlarda etiketledikleri bilgileri, fotoğrafları ve videoları da görebiliyorsunuz.

Örnek vermek gerekirse diyelim ki sizin Foursquare üzerinden konumunu paylaşan bir arkadaşınız aynı zamanda bulunduğu yerle ilgili birde fotoğraf paylaştı.  Localscope uygulaması, hemen bu bilgileri alıp kendisi üzerinden size gösteriyor ve bu arkadaşınız şu mekanda, şöyle bir fotoğraf paylaştı, size uzaklığı şu kadar metre ve gidebileceğiniz yollarda bu şekilde diyor.

Uygulama bu özelliğinin yanında sizin bulduğunuz yada keşfettiğiniz mekanları paylaşmanızı ve etiketler girmenize de olanak veriyor. İsterseniz bulduğunuz bu yeri sabitleyerek gittiğiniz her yerden görebilir ve uğrayan arkadaşınız olmuş mu görebilirsiniz.

iphoneindir


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here