Ana sayfa İş-Muhasebe Cari Hesap Takip Programı Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Borç Alacak Muhasebe Yazılımı

Cari Hesap Takip Programı Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Borç Alacak Muhasebe Yazılımı

1484
0
Güncelleme:

5756.jpg (488×464)

Ücretsiz Cari Hesap Takip Programı Eğitim gerektirmeyen, yardım menulerinden kolayca öğrenebileceğiniz, kullanımı kolay ve anlaşılır ücretsiz Cari Takip Programımızı sizlere sunuyoruz.

Ücretsiz Cari Hesap Takip Programı ile Neler yapabilirsiniz?
Cari Hesaplarınızın, Borç/Alacak, Çek/Senet işlemlerini kolayca takip edebilirsiniz.
Personelinizin Maaş/Alacak işlemlerini kolayca takip edebilirsiniz.
Giderlerinizi detaylı bir şekilde kolayca takip edebilirsiniz.
Çek/Senetlerinizi detaylı bir şekilde kolayca takip edebilirsiniz.
Basitleştirilmiş randevu sistemi ile rendevularınızı kolayca takip edebilirsiniz.
Ve en önemlisi, Kasanızı, günlük ve toplam olacak şekilde kolayca takip edebilirsiniz.
Tek tıklama ile o günkü Nakit, Çek, Senet, Kredi Kartı, Banka, Personel ve Gider işlemlerinizin toplamını görebilir, döküm alabilir ve kolayca günlük bir şekilde takip edebilirsiniz.

Çek/Senet işlemleri haricindeki ve günlük kasanızdan çıkan ve giren işlemlerinizin tamamını Föy (Günlük Kasa) İşlemleri menusunden yapmanız gerekmektedir. Bunun yanında Cari Hesap Borçlandırması veya Personel Maaş alacağının girilmesi işlemlerini ise, ilgili menuden yapabilirsiniz. Föy (Günlük Kasa) İşlemleri den yapılmasının amacı günlük işlemlerinizi kolayca takip etmeniz içindir. Föy (Günlük Kasa) İşlemleri menusunden yapılan işlemler, Cari Hesaba, Personele ve Giderlere otomatik olarak eklenmektedir. Ayrıca yapılan Çek/Senet işlemleride Föy (Günlük Kasa) İşlemleri menusune otomatik olarak eklenmektedir.

Rapor, Makbuz vs. basmak içinse ilgili menude seçtiğiniz işlemin üzerine gelip Sağ Klik yapmanız yeterlidir.

Program sınırsız kullanıcılı olarak kurulabilir, kurulum dosyasını indirdiğinizde nasıl kurulacağı kurulum.txt dosyasında detaylı olarak anlatılmıştır. Programın içersinde resimli yardım menusu gelmektedir. Takıldığınız yerlerde F1 tuşuna basarak yardım menusune ulaşabilirsiniz.

Yedekleme işlemi kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilir. Programın Otomatik Yedekleme sistemi yoktur. Yedekleri kendiniz almanız gerekmektedir. Günlük yada haftalık yedek alabilirsiniz. Dosya adı olarak o günkü tarihi girebilirsiniz. Örnek:25042011yedek olarak girilebilir. Her günü ayrı ayrı isimlerde yedek almanız verilerinizin güvenliği açısından en uygun yöntemdir.

25-3-2013 15-03-08
Sürüm
02.11
Boyut
9.30 Mb
Lisans
Freeware
Dil
Türkçe
Ekleme Tarihi
09.05.2011
İşletim Sistemi
Windows Tümü
Üretici

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here