Ana sayfa Masaüstü Camtasia Studio En Gelişmiş ve En Kaliteli Ekran Videosu Çekme Programı, Ekran...

Camtasia Studio En Gelişmiş ve En Kaliteli Ekran Videosu Çekme Programı, Ekran Görüntüsünü Videoya Kaydetme

1124
0
Güncelleme:

Camtasia Studio

İşte Techsmit firmasının bizlere harika bir armağanı! Camtasia Studio  kendi kulvarındaki en başarılı ve işini en iyi yapan yazılımlardan biridir. İşi de gayet basit; ekranda olan biten ne varsa videoya çekmek. Fareyle yapılan tüm hareketler ve diğer olayların tümünü  videoya kaydetmek için üst düzey kaliteli bir program.

Camtasia Studio dünyada en çok tercih edilen ve profesyonel özellikleriyle en kapsamlı ekran kaydı ve düzenleme programıdır. Ekran kaydı alan bu program ile çektiğiniz ekran kaydı videoları üzerinde düzenlemeler de yapabilirsiniz. Birçok efekt ekleyebileceğiniz video düzenleme aracı sayesinde ekran kaydınızı görsel bir şölene dönüştürebilir ve sunumlarınızı rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. Camtasia Studio akıllı, güçlü ve kullanımı kolay bir programdır. Tanıtım, demo videolarınızı Camtasia Studio ile yaparsanız çalışmalarınız profesyonelellerden çıkmış çalışmalar gibi gözükebilir.

Ekran aktivitelerinizi çok kolay kaydedebilirsiniz. İsterseniz PowerPoint, webcam, veya ses kayıtlarınızı da Camtasia Studio ile kaydedebilirsiniz. HD kalitesindeki kaydettiğiniz ekran aktivite videolarınızı internet sitenizde yayınlayabilir, blogunuza koyabilir, CD/DVD’ye yazabilir veya iPhone benzeri taşınabilir cihazlara da yükleyebilir ve oynatabilirsiniz.

Ekranınızın videosunu çekmek için tercih edebileceğiniz en profesyonel yazılımlardan olan Camtasia Studio güncel taleplere göre sürekli geliştirilen yazılımlardan birisi. Özellikle ekran yakalama yazılımlarıyla ünlü olan TechSmith firması kendi alanındaki tecrübesini Camtasia Studio’nun yeni sürümüne yansıtmış.

Sistem Gereksinimleri:

  • Microsoft Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 destekler.
  • Microsoft DirectX 9 ve üstü sürüm
  • 1.5 GHz, tek çekirdek işlemci ~ Önerilen: Intel 2.0 GHz çift çekirdek ve üzeri
  • 1 GB RAM minimum ~ Önerilen: 2.0 GB ve üstü
  • 500 MB HDD alanı kurulum için
  • Minimum ekran çözünürlüğü 1024×768 ve üzeri.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Deneme Sürümü

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP
Üretici:TechSmith

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here