Ana sayfa Masaüstü BumpTop Masaüstünü Üç Boyutlu 3D Yapma Programı Ücretsiz İndir Bedava

BumpTop Masaüstünü Üç Boyutlu 3D Yapma Programı Ücretsiz İndir Bedava

1766
0
Güncelleme:

BumpTop

BumpTop eğlenceli, gelişmiş 3 boyutlu bir masaüstü yazılımıdır. Durağan masaüstünüzden sıkıldıysanız BumpTop ile masaüstünüzü hareketlendirebilir, simgelerinizi büyüklü küçüklü olarak kullanabilir, küçük notlar yapabilir ve sosyal ağlarınıza en hızlı şekilde erişebilirsiniz. E-posta’nızı, twitter hesabınızı, facebook hesabınızekleyebildiğiniz yazılım ile e-posta kontrolünden facebook hesabınıza resim eklemeye kadar her türlü işlemi yapabiliyorsunuz.

BumpTop masaüstü belgelerini gruplandırırken kullanıcılara eğlenceli seçenekler sunuyor. Belgeleri sürükleyerek biraraya getirebilir, 3 boyutlu duvarınıza asabilir, türe büyüklüğe göre gruplandırabilirsiniz. Fotoğraf görüntülemede BumpTop, şık galerisinde sunduğu seçeneklerde sosyal medya paylaşımına ağırlık vermiş. Sosyal ağlarda fotoğraf paylaşma işlemi tek tıkla yapılabiliyor. BumpTop ile belge simgelerini büyütüp küçültebiliyorsunuz. Bu işlemle büyük simgeler ağırlıkları artmış gibi yavaş hareket etmeye başlıyor. Yani program pek çok kullanıcının beğeneceği ince ayrıntılara ağırlık vermiş. Birden fazla simgeyi fare yardımıyla yuvarlak içine aldığınızda karşınıza BumpTop’ın şık menüsü açılıyor ve size seçeneklerinizi sunuyor. Bu seçenekler içinde en pratiği tür ve büyüklükleri ne olursa olsun farklı belge ve klasörleri gruplandırabilmeniz. Masaüstünüzde farklı gruplandırmalar oluşturarak belli programları biraraya toplayabilirsiniz örneğin. Sahip olduğu gelişmiş fizik motoru ile yazılımın verdiği tepkiler oldukça gerçekçi.

Fütüristik bir görünümle masaüstünüze ayrı bir hava katan yazılım 3 boyutun verdiği imkanlar ve gruplandırma özellikleri sayesinde kalabalık masaüstünü düzenlemek içinde iyi bir seçenek.

Önemli! Ücretsiz olarak kullanılabilen BumpTop’ın tüm özelliklerini kullanmak için Pro sürümünü satın almanız gerekiyor.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here