Ana sayfa Video ve Ses Birden çok mesajlaşma programında tek bir kameranın kullanma, karşı tarafa başka görüntüyü...

Birden çok mesajlaşma programında tek bir kameranın kullanma, karşı tarafa başka görüntüyü webcam görüntüsü olarak gösterme

1015
0
Güncelleme:

ManyCam, birden çok mesajlaşma programında tek bir kameranın kullanılmasını sağlamak için üretilmiş olan bir yazılımdır.

Anlık mesajlaşmalarınızda sanal web kamerası olarak kullanılan bir program olmakla birlikte birçok özelliği bulunmaktadır.
İstediğiniz görüntüyü sohbet ettiğiniz kişiye Webcam görüntüsü gibi gösterebilirsiniz. Tv kartınızdan kaydettiğiniz görüntüleri bile anında karşı tarafa kamera gibi açmış gibi göstermeniz münkündür. Sahip olduğunuz görüntü kalitesini daha da iyileştiren bu program ile videolarınıza çeşitli efektler ekleyebilir, videolarınızın çeşitli yerlerinde yazılar çıkmasını sağlayabilrsiniz.
Programın genel özellikleri arasında; efekt verme, res,m boyutunu değiştirebilme, arkaplan resmini değiştirebilme, video izleme bazlı sitelerde uyumlu çalışmakta, birçok sohbet programıyla entegre olan, kendi videolarınızı hazırlayabilmenize olanak tanımak gibi özellikleri bulunmaktadır
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :20 MB
  • Versiyon :3.0
  • Dil :İngilizce

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here