Ana sayfa Araçlar Bir işlemi birden çok dosyaya tek seferde uygulama programı, birden çok işlemi...

Bir işlemi birden çok dosyaya tek seferde uygulama programı, birden çok işlemi tekrarlı (yinelemeli) yapmak için

788
0
Güncelleme:

Hamsi Manager Ekran Görüntüsü

Hamsi Manager ekstra işlemler için geliştirilen ücretsiz ve Türkçe bir dosya yöneticisidir. Genel anlamda bir işlemi birden çok dosyaya tek seferde uygulamanız için düşünülmüş bir ortam olmasının yanında, bir dosya ile ilgili bir kaç işlemi tek seferde ve sonraki zamanlarda tekrar tekrar yapmak içinde kullanabilirsiniz. Tüm bunları yaparken size olabildiğince fazla seçenek sunar. Tamamen kişiselleştirilebilir bir ortam oluşturmayı hedeflemiş ve bunu kullanım kolaylığı ile birleştirmeyi amaç edinmiştir.

Genel anlamda bir işlemi birden çok dosyaya tek seferde uygulamanız için düşünülmüş bir ortam olmasının yanında, bir dosya ile ilgili bir kaç işlemi tek seferde ve sonraki zamanlarda tekrar tekrar yapmak içinde kullanabilirsiniz. Tüm bunları yaparken size olabildiğince fazla seçenek sunar.

 • Dosyalarınızın ve dizinlerinizin adını herhangi bir e-tablo (Hesap Tablosu, Excel, Spreadsheet) düzenlermiş gibi düzenleyebilirsiniz. Önce yapmak istediğiniz işlemleri yapabilir ve tek seferde hepsini kaydedebilirsiniz.
 • Dosyalarınızı, dizinlerinizi, müzik ve çeşitli dosyalarınızı barındıran koleksiyonlarınızı düzeleyebilmeniz için farklı farklı tablolardan birini seçip kullanabilirsiniz. Yukarıdaki işlemlerin tümü tüm tablolar için geçerli olup bazı tablolarda seçenekleri artıp azalabilmektedir. Örneğin Müzik tablolarında bu işlemleri Sanatçı Adı, Albüm Adı gibi bilgiler içinde uygulayabilirsiniz.
 • Bazı işlemler için özelleştirilmiş araçları kullanarak yapmak istediğiniz işlemleri çeşitli seçenekler ile birlikte yapabilirsiniz.
 • Sisteminize kurulu olan problemlardan bir klasörü veya dosyayı seçip Hamsi Manager ile düzenleyebilir veya Hamsi Manager araçları ile işlem yapmaya hazır hale getirebilirsiniz. Bu entegrasyon için mevcut eklentiler arasından istediğinizi seçip kurulumunu yapabilirsiniz.
 • Müzik dosyalarınızın etiketlerini MusicBrainz veritabanından kontrol edip düzeltebilirsiniz. Hatalı etiketlerin düzletilmiş halleri en başarılı şekilde varsayılan olarak onayınıza sunulur. Seçimleriniz doğrultusunda yine en başarılı tamamlama ve tahmin yöntemleriyle diğer etiketlerde tahmin edilip onayınıza sunulur. Sanatçı adı, şarkı adı ve albüm adının herhangi biri aranarak bilinmeyen diğer ikisi için sonuçlar üretilir ve çeşitli yöntemler doğrultusunda en uygun olan seçilir. Yinede her seferinde kesin olarak doğru sonuca ulaşamayacağı için bu sonuçlar içerisinden doğru olanı seçip onaylayabilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08

 • Lisans: Freeware/Ücretsiz 
 • Boyut: 24.4 MB
 • Ekleyen: cowboy
 • Arayüz: Türkçe
 • Sistem: Windows XP/Vista/7

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here