Ana sayfa Araçlar Bilgisayarı Temizlemek ve Hızlandırmak İçin En İyi Program Ücretsiz İndir

Bilgisayarı Temizlemek ve Hızlandırmak İçin En İyi Program Ücretsiz İndir

1240
0
Güncelleme:

dr-pc-cleaner_1_700x521.png (700×521)

OyunveProgram.com sitemizi takip eden ziyaretçilerimizin de iyi bildiği gibi bu platformda paylaşmayı en çok sevdiğim programlar genellikle hem ücretsiz hem de işini çok iyi yapan kaliteli yazılımlar olduğunu  defalarca söyledim.

Bugün yine bu tarz faydalı ve kullanışlı bir programı tanıtmak istiyorum. Dr PC Cleaner isimli program sayesinde bilgisayardaki gereksiz şeyleri silip sistemi temizleyebilirsiniz. Temiz bir sistem daha az sorun çıkarır, hata vermez veya çok az verir ve bunların yanı sıra her zaman temiz sistemler çok daha hızlı olur. Bu nedenle eğer bilgisayarınızda hatalar veya yavaşlamalar ortaya çıkmaya başladıysa, o zaman artık sizin de bilgisayarı temizleme vakti gelmiştir demektir. Gelin Dr PC Cleaner programının kullanımı ve özellikleri hakkındaki detaylara birlikte göz atalım;

Dr PC Cleaner, Windows kullanıcılarının bilgisayarları ile yaşadıkları performans ve güvenlik sorunlarına çözüm üretmek amacıyla üretilmiş, ücretsiz bir sistem temizleme programıdır. Temiz ve şık arayüzüyle dikkat çeken programda farklı fonksiyonlar üzerine yoğunlaşmış çok sayıda araç bulunmakta.

Bilgisayar kullanıcılarının en genel problemlerinden biri zamanla yavaşlayan sistem hızı ve çok sayıda tehdidin sisteme sızıp kişisel bilgileri riske atmasıdır. Bu tarz problemlere etkili bir çözüm sunmak için üretilmiş olan Dr PC Cleaner, kullanıcıların güvenle kullanabileceğiniz programlar arasında.

Düzenli ve temiz yapısıyla dikkat çeken arayüzde kafa karıştıracak hiçbir detay bulunmuyor. Gizlilik Koruması, Malware Koruması, Sistem Güvenliği, PC Optimizasyonu, PC Performans Gözlemcisi gibi temel araçları dilediğiniz zaman kullanabilir ve bilgisayarınızı güvene alabilirsiniz. Programda iki farklı tarama seçeneği sunuluyor. Vaktiniz yoksa hızlı taramayı seçmelisiniz. Fakat vaktiniz varsa ve ayrıntılı bir tarama gerçekleştirmek istiyorsanız tam tarama modunu kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Genel olarak güvenilir ve etkili bir çözüm olarak nitelendirebileceğim Dr. PC Cleaner, bilgisayar yavaşlığından şikayet eden kullanıcıların mutlaka denemesi gereken bir yazılım.

25-3-2013 15-03-08

Bu programı Windows 8, Windows 7, Windows Xp ve Windows Vista da dahil olmak üzere bütün Windows işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Programımızın boyutu sadece 6.5 MB olup asla çalışırken sizi rahatsız etmez veya hata vererek başınızı ağrıtmaz. Herkese tavsiyemdir…


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here