Ana sayfa Masaüstü Bilgisayarı kapatma ve yeniden başlatma programı ücretsiz indir

Bilgisayarı kapatma ve yeniden başlatma programı ücretsiz indir

883
0
Güncelleme:

Windows 8’in çıkmasıyla birlikte bilgisayar kullanıcıları  hele özellikle de bilgisayardan fazla anlamayan sıradan kullanıcılar hiç tahmin edilmeyen bir sorunla karşılaştılar. Beklenmedik bu problem kulağa oldukça kolaymış gibi gelebilir fakat insanları uğraştırması ve pratiklikten uzak olması nedeniyle yeteri kadar ciddi bir problemdir.

Bahsettiğim bu sorun bilgisayarı kapatma ve yeniden başlatma problemidir. Artık Windows 8’de bilgisayarı kapatmak yada reset atmak isteyen bir kullanıcıyı daha uzun ve daha zorlu bir süreç bekliyor 😀 Fakat bazı kullanışlı ve ücretsiz uygulamalarla bu sorunu kolayca aşmak mümkün. Bilgisayarı hiç kasmayan ve ekstra yük getirmeyen bu bedava programlar sayesinde sadece tek bir tuşa tıklayarak bilgisayarınızı ister kapatabilir, ister reset atabilir ya da isterseniz bekleme veya uyku moduna alabilirsiniz. Bu bahsettiğim programlardan biri de PC Utility’dir.

Şimdi gelin bu yazılımın özelliklerine ve yapabildiklerine şöyle kısaca bir değinelim:

PC Utility, kullanıcıların kişisel bilgisayarları üzerinde yer alan güç seçeneklerine zahmet harcamadan ulaşmalarına olanak sağlayan basit ama etkili bir programdır.

Programın sade ve basit menüsü üzerinde yer alan butonlar yardımıyla tek tıklamayla bilgisayarınız kapatabilir, yeniden başlatabilir veya oturumu kapatabilirsiniz.

Bunlara ek olarak ayarlayabileceğiniz zamanlama özelliği sayesinde bilgisayarınızın belirli bir zaman sonunda yukarıda bahsettiğimiz işlemlerden bir tanesini yapmasını sağlayabilirsiniz.

Sistem tepsisi üzerinde sessiz bir şekilde çalışan program, sistem kaynaklarını hiç yormadığı için o an ki sistem performansınızı hiç etkilemez.

Güç seçeneklerine ulaşmak istediğiniz zaman tek yapmanız gereken şey PC Utility’nin sistem tepsisi üzerinde yer alan ikonuna tıklamak. Hepsi bu kadar.

25-3-2013 15-03-08

Alternatif indirme linki:

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:Lakhvir Singh

More Snapshots:

           Latest Version 1.1.0.33

https://adf.ly/ZyULL
Old Versions:
     Download Version 1.1.0.30
                                                         Download Version 1.0.0.5
                                                         Download Beta Version (First Release)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here