Ana sayfa Resim ve Grafik Bilgisayardaki Resimlerin Formatlarını Dönüştürme Programı Ücretsiz İndir

Bilgisayardaki Resimlerin Formatlarını Dönüştürme Programı Ücretsiz İndir

900
0
Güncelleme:

image-converter-free-25715-3599.jpg (450×303)

Piyasada bir çok değişik resim format çevirici program mevcut. Fakat benim bu yazıda sizlere tavsiye edeceğim bu programın farkı şurada: Birincisi program ücretsiz, ikincisi programın arayüzü sade ve kullanımı çok kolay, üçüncüsü ise işini çok iyi yapan kaliteli bir program olması ki bu gerçekten bedava bir program için oldukça ayırt edici bir özellik…

Image Converter Free yazılımını kullanarak bilgisayarınızda bulunan resim dosyalarının boyutlarını değiştirebilir ve formatlarını dönüştürebilirsiniz.

Windows kullanıcılarına tamamen ücretsiz olarak sunulan Image Converter Free yazılımı sayesinde bilgisayarınızda bulunan ve sizin belirlediğiniz resimlerin dosya formatlarını birbirleri arasında hızlı bir şekilde dönüştürebileceğiniz gibi aynı zamanda resim boyutlarını da istediğiniz ölçülerde yeniden boyutlandırabilirsiniz.

Kolay kullanılabilir bir arayüze sahip olan Image Converter Free yazılımı ile GIF, JPG, PNG, BMP, TIF ve PDF gibi pek çok popüler resim dosyası formatını istediğiniz herhangi bir resim dosyası formatına sorunsuz ve kalite kaybı olmadan dönüştürebilirsiniz. Programda bulunan ön izleme özelliğini kullanarak da resimlerinizi dönüştürme öncesinde ya da sonrasında görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca sezgisel bir arayüze sahip olan Image Converter Free sayesinde dönüştürmek istediğiniz resimler için en uygun olan dosya formatını belirleyebilir, birden fazla resim dosyasını aynı anda dönüştürebilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08

 

Alternatif link

25-3-2013 15-03-08

  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :3.7 MB
  • Versiyon :1.0.0.0
  • Dil :İngilizce

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here