Ana sayfa Donanım Araçları ve Sürücüler Bilgisayarda olmayan ve eskimiş sürücüleri bulan otomatik güncelleyen program

Bilgisayarda olmayan ve eskimiş sürücüleri bulan otomatik güncelleyen program

2238
0
Güncelleme:
Sürücü Tespit Etme ve Kurma Yazılımı
Driver Easy, bilgisayarınızdaki güncellenmemiş veya eksik olan sürücüleri tespit edebilen ve bu sürücüleri bularak bilgisayarınıza indirip otomatik olarak kurmanıza yardımcı olan bir yazılımdır.

Yazılımın son derece sade ve kolay kullanıma sahip arayüzü sayesinde bilgisayarınızda bulunan tüm donanım araçları ve parçaları ile ilgili bilgileri araçlar menüsü altında görüntüleyerek öğrenebilirsiniz. Yazılımı kullanmak için sadece sizin yapmanız gereken tarama işlemini başlatmaktır. Program tarama sırasında tespit ettiği eksik sürücüleri veya eski tarihli sürücüleri tespit edecek ve sizin yerinize güncel sürücüleri bilgisayarınıza indirerek otomatik olarak kuracaktır.
Driver Easy, bilgisayarınızdaki Ses, Yazıcı, Modem, Video, tarayıcı, Pci Driver, Ethernet Driver, Chipset Driver, Usb, Cd/Cdrom gibi sürücüleri desteklemektedir.Şu an incelemekte olduğunuz Driver Easy yazılımı deneme sürümü olduğu için indirmek istediğiniz sürücüleri en fazla 30KB/s hız ile indirebilirsiniz. Lisanslı sürüme sahip olmak isterseniz yazılımın resmi sitesinden satın alabilirsiniz.
25-3-2013 15-03-08
  • Lisans :Deneme Sürümü – 29.95 $
  • Boyut :3 MB
  • Versiyon :4.1.0.26484
  • Dil :İngilizce

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here