Ana sayfa İş-Muhasebe Bilgisayar ve sunucu ile uzak masaüstü bağlantısı kurma programı türkçe ücretsiz indir

Bilgisayar ve sunucu ile uzak masaüstü bağlantısı kurma programı türkçe ücretsiz indir

1111
0
Güncelleme:

TeamViewer Ekran Görüntüsü

TeamViewer Artı Yönleri
 • + Kurulumsuz destek imkanı.
 • + Mac, Linux ve Mobil desteği
 • + Hızlı kurulum ve kolay kullanım özellikleri
 • + Şık ve Türkçe arayüz.

Teamviewer internet üzerinden herhangi bir bilgisayar veya sunucu ile uzak masaüstü bağlantıları kurmak için kullanabileceğiniz gelişmiş biruzak masaüstü programıdır. Bağlantı kurduğunuz bilgisayarın adeta başında oturuyormuş gibi gerçekleştirmek istediğiniz tüm işlemleri kolaylıkla sonuca oluşturabilirsiniz.

Aynı zamanda farklı kullanıcılar veya tanıdıklarınız için uzaktan destek verme imkanınıda sizlere sunan Teamviewer‘ın sade ve şık arayüzü dışında kolay kullanımı da dünya üzerinde 100 milyon gibi yüksek bir kullanıcı tarafından tercih edilmesini açıklamaktadır.

Teamviewer’ın kullanım alanları o kadar geniştir ki bu tamamen sizin hayal gücünüze kalmış durumda. Örneğin evinizden işyerinizdeki bilgisayarınıza bağlanarak kolaylıkla kişisel dosyalarınıza ulaşabilir ve bu dosyalar üzerinde değişiklikler, oynamalar yapabilirsiniz.

Program kurulu olduğu her bilgisayara bir kullanıcı ID’si ve her program her açılışında farklı olacak şekilde bir kullanıcı şifresi vermektedir. Bilgisayarınıza erişim izni vermek istediğiniz arkadaşınıza sadece kullanıcı ID’nizi ve şifrenizi vermeniz yeterlidir. Böylelikle arkadaşınız kendi bilgisayarı üzerinde Teamviewer’ı çalıştırarak verdiğiniz ID ve şifre yardımıyla sizin bilgisayarınıza erişim sağlayabilir. Teamviewer’ı kullanmak gerçekten de bu kadar kolay ve ister acemi isterseniz profesyonel bir bilgisayar kullanıcı olunTeamviewer‘ı hiç zorlanmadan kullanabilirsiniz.

Kişisel kullanımlar için ücretsiz olan ve aynı zamanda kullanıcılara Türkçe dil desteği de sunan Teamviewer bana göre tüm bilgisayarlar için olmazsa olmaz programlar arasında yer alıyor.

Hayatınızı kolaylaştırmak, verimliliğinizi arttırmak, sevdiklerinize çevrimiçi destek vermek ve daha birçok konuda sizlere yardımcı olan Teamviewer’ı tüm kullanıcılarımıza öneriyoruz.

Teamviewer’ın Genel Özellikleri:

 • Uzaktan bakım, toplantılar, sunumlar, uzak bilgisayar ve sunuculara erişim, destek, yönetim, satış, ekip çalışması, ev ofis ve eğitim ihtiyaçalarını gerçek zamanlı karşılama gibi tüm farklı senaryolar için tek bir çözüm.
 • Çapraz platform bağlantıları desteği sayesinde Windows, Mac, Linux, iPhone/iPad ve Android işletim sistemlerinin tümünde kullanılabilir.
 • Güvenlik duvarları ve proxy ayarları olsa bile bunlara takılmadan ve ek bir konfigürasyona gerek olmadan çalışır.
 • Uzak bilgisayar üzerinde oynatılan müzikleri, videoları ve sistem seslerini anlık olarak görüp duyabilmenize olanak tanır.
 • Uzak masaüstü aracılığıyla yapılan toplantıların sesli ve videolu kayıtlarını yapabilme. Aynı zamanda entegre dönüştürücü sayesinde AVI formatına dönüştürebilme.
 • Bilgisayarlar ve kişi listenizde bulunan herhangi biriyle tek bir tıklamayla bağlantı kurabilme olanağı, bir başka değişle bağlantı kişilerinizin hızlı yönetimi.
 • Listenizde bulunan kullanıcılar veya kişilerden anlık olarak kimlerin çevrimiçi olduğunu kontrol etme şansı.
 • Listenizde bulunan kullanılarla anlık ileti fonksiyonu sayesinde grup sohbeti yapma ve çevrimdışı mesajlaşma.

Tüm bu özellikleri ve çok daha fazlasını kullanıcılara en güvenli şekilde ücretsiz olarak sunan Teamviewergerçektende her bilgisayar kullanıcısının denemesi gereken bir program.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:Türkçe
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP/Win2000
Üretici:TeamViewer

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here