Ana sayfa Mobil Bilgisayar ve iPhone arasında dosya aktarma programı ücretsiz indir bedava

Bilgisayar ve iPhone arasında dosya aktarma programı ücretsiz indir bedava

3451
1
Güncelleme:

iTunes’ e alternatif olarak geliştirilmiş olan iTools programı iPhone, iPad ve iPod Touch kullanıcıları için hazırlanmış ve bilgisayarınız ile mobil cihazınız arasında dosya aktarımı yapabileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

Bu program sayesinde herhangi bellek donanımından başka bir bellek donanımına kopyalama ve yapıştırma işlemi yaparcasına dosyalarınızı bilgisayardan mobil cihazınıza ya da mobil cihazınızdan bilgisayarınıza kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Arayüz temasını değiştirebilmenize de olanak sağlayan bu yazılım, Windows işletim sisteminde bulunan görüntüleme aracını kullanarak mobil cihazınızdaki resimleri de kolay bir şekilde görüntüleyebilmenizi sağlamaktadır.
iTools yazılımı iTunes’ in aksine daha sade ve kullanımı kolay bir tasarıma sahiptir. Yazılım ile sadece dosya değil müzik, video, resim ve daha birçok şeyi aktarabilirsiniz. Bütün bunlara ek olarak Pc üzerinde SMS gönderebilir, kısa mesajları yedekleyebilir ve depolama alanları hakkında detaylı bilgileri de yine iTools sayesinde öğrenebilirsiniz.
25-3-2013 15-03-08
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :2.8 MB
  • Versiyon :2012.1018
  • Dil :İngilizce

1 YORUM

  1. […] Bilgisayar ve iPhone arasında dosya aktarma programı … – Konu Özeti: Bilgisayar ve iPhone arasında dosya aktarma programı ücretsiz indir bedava, iTunes’ e alternatif olarak geliştirilmiş olan iTools programı iPhone …… […]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here