Ana sayfa Masaüstü Bilgisayar Masaüstünde Oyuncaklar Kutusu Programı İndir Oyuncak bebekler, uçan balonlar, magnetler, toplar,...

Bilgisayar Masaüstünde Oyuncaklar Kutusu Programı İndir Oyuncak bebekler, uçan balonlar, magnetler, toplar, tahterevalliler

1037
0
Güncelleme:

Soup Toys

Oyuncak bebekler, uçan balonlar, magnetler, toplar, tahterevalliler gibi aklınıza gelen her tür oyuncak Soup Toys‘ın içinde sizi bekliyor. Oyuncakları masaüstüne dökerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Birbirinden eğlenceli oyuncaklara çocukların bayılacağı kesin, yetişkinler ise kendilerini oynamaktan alamayacaklar.

Soup Toys’un en şaşırtıcı tarafı kutunuzun içindeki oyuncaklarla yepyeni ve yaratıcı oyun setleri hazırlayabilmek.Hareketli ve sesli oyuncakların hepsi gerçek hayatta gördüklerimizle birebir aynı özelliklere sahip. Yani bir mıknatısla oynuyorsanız metal oyuncakları çekebilir, basket topunu saydırarak potaya atabilir veya atlı karıncaya koyduğunuz ağırlığa göre dönme hızının değiştiğini görebilirsiniz. Bu yüzden Soup Toys’da bulunan her oyuncağın kendine has özelliklerine göz atmak bağımlılık yaratabilir. Soup Toys özellikle çocukların hayal gücünü geliştirmek için geliştirilmiş. Kutunun içindeki pek çok oyuncak birleştirilerek farklı oyuncak mekanizmaları kurulabilir ve yapılabilecekler hayal gücüyle sınırlı. Masaüstünüzdeki her oyuncağın farklı sesler çıkardığını da hatırlatalım. Tabii ki bu sesler kapatılabiliyor. Soup Toys ile yarattığınız farklı oyun setlerini kaydederek saklayabiliyor ve istediğiniz zaman çıkarıp oynayabiliyorsunuz. Ayrıca yazılımın sitesinden diğer kullanıcıların oyun setlerini indirerek yepyeni oyuncaklara sahip olabilirsiniz.

Çocukların hayal güçlerini geliştirmek veya oyuncaklarla kaçamak birkaç saat geçirerek çocukluğuna dönmek isteyen yetişkinler için çok eğlenceli bir seçenek sunan Soup Toys masaüstünüzü lunaparka çevirecek.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP/Win2000

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here