Ana sayfa Donanım Araçları ve Sürücüler Bilgisayar işlemcisinin özelliklerini gösteren program, Intel çipset bilgilerini öğrenme

Bilgisayar işlemcisinin özelliklerini gösteren program, Intel çipset bilgilerini öğrenme

2061
0
Güncelleme:

Intel Processor Identification Utility screenshot 1 - In the Frequency Test tab you can view the CPU reported and expected speed.

Intel Processor identification Utility indir

ıntel processor ıdentification utility, anakartınıza yerleştirilmiş ıntel çipsetini en iyi şekilde tanımanızı sağlamak amacıyla tasarlanmış bir yazılımdır. yazılım, ıntel tarafından üretildiği için gösterilen tüm bilgilere rahatlıkla güvenebilirsiniz.

ıntel marka işlemcinizi daha iyi tanımanızı sağlayan ve ıntel tarafından üretilen ıntel processor ıdentification utility, işlemcinizin hızını, önbelleğinin büyüklüğünü, hangi teknolojiye ve özelliklere sahip olduğunu öğrenebilmenizi sağlar. işlemcinizin tüm özelliklerini metin belgesi olarak kaydedip çıktısını da almanıza izin veren bu yazılım, tamamen ücretsizdir.

kurulumu oldukça basit olan yazılımı zorlanmadan kullanabilirsiniz. yazılımın yeni sürümü yayınlandığında, ıntel web sitesinden otomatik olarak denetimi yapıp kendisini güncelleyebilen yazılımın sistemden kaldırılması da oldukça basittir.

yazılımın genel özellikleri
yazılım işlemcinize hız testi uygulayarak işlemcinizin gerçek hızını gösterir.
işlemcinizin önbelleğinin büyüklüğünü ve hızını öğrenebilmenizi sağlar.
işlemcinizin çift çekirdekli olup olmadığını ve kaçıncı sürüm olduğunu (pentium 4 veya aşağısı) öğrenebilmenize izin verir.

25-3-2013 15-03-08
Sürüm
4.32
Boyut
1.4Mb
Lisans
Ücretsiz (Freeware)
Dil
Ingilizce
Ekleme Tarihi
29.06.2011
İşletim Sistemi
Windows (Hepsi)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here