Ana sayfa İş-Muhasebe Bilgisayar için Dolar ve Euro Hesaplama Programı Ücretsiz İndir

Bilgisayar için Dolar ve Euro Hesaplama Programı Ücretsiz İndir

727
0
Güncelleme:

mydovizci3

Günlük hatta anlık olarak dolar yada avro kurunu öğrenmeniz gerekiyorsa, bu yazıda sizler için oldukça faydalı olabilecek bir programı tanıtmak istiyorum. MyDövizci isimli tamamen Türkçe dil desteğine sahip olan bu program sayesinde an be an dolar avro kurunu takip edebilecek ve istediğiniz şekilde Türk Lirasına (TL ye) çeviri hesapları yapabileceksiniz. Üstelik bu bilgiler tamamen güvenilirdir çünkü merkez bankasının garantisi altındadır. MyDövizci programının özellikleri ve kullanımı hakkında detayları yazının devamında okuyacaksınız…

MyDövizci  programı masaüstünüzde açık durduğu sürece her an dövizi takip edebiliyorsunuz ve programın ufak yapısından dolayı sisteminizde herhangi bir performans sıkıntısı ortaya çıkmıyor. Döviz takibi yaparken elbette internet bağlantınızın aktif olması güncel kurların çekilebilmesi açısından oldukça önemli.

Program genel olarak sorunsuz bir yapıya sahip ve bu nedenle denemelerimiz sırasında herhangi bir kapanma, sorun ekranı gibi hatayla da karşılaşmadık. Kurları görüntülemenin yanında girdiğiniz döviz değerinin Türk Lirası olarak hangi değere tekabül ettiğini de kolay hesaplama aracı sayesinde görebiliyorsunuz.

Uygulamada maalesef Dolar ve Avro haricindeki para birimlerine dair bilgiler bulunmuyor fakat en sık kullanılan birimlerin bu ikisi olduğu düşünüldüğünde kesinle işe yarar olduğunu söyleyebilirim.

2014-06-05_17-50-11

MyDövizci  programı çok ufak ve hafif bir programdır. Öyle ki dosya boyutu sadece 42 kb olup lisansı da tamamen ücretsizdir. Windows 8/Win7/Vista/WinXP/win8.1 gibi işletim sistemlerinin tümünde çalıştırabilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here