Ana sayfa Masaüstü Bilgisayar Açılış Programlarını Düzenleme Yönetme Programı Ücretsiz Windows Başlangıç Programlarını Ekleme Kaldırma...

Bilgisayar Açılış Programlarını Düzenleme Yönetme Programı Ücretsiz Windows Başlangıç Programlarını Ekleme Kaldırma Programı İndir

1123
0
Güncelleme:

Startup Sentinel

Startup Sentinel, bilgisayarlarının en yüksek hızda çalıştığına ve gerçekten iyi bir performans gösterdiğine emin olmak isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş küçük boyutlu ve ücretsiz bir yazılımdır.

Programın kullanımı ve çalışma prensibi oldukça basittir. Windows başlangıcı sırasında otomatik olarak çalışmaya başlayan programları sizin için analiz eden Startup Sentinel ile isterseniz bu uygulamalardan istediklerinizi etkisiz hale getirerek veya tamamen başlangıçtan silerek, Windows açılış hızını arttırabileceğiniz gibi, bilgisayarınızın normal zamanlardaki çalışma performansını da arttırmış olursunuz.

Ayrıca program içerisinde yer alan beyaz ve kara liste özelliği sayesinde kullanıcılar istedikleri açılış uygulamalarını kara listeye alarak, sonraki zamanlarda kara listeye aldıkları uygulamaların otomatik olarak çalışmasını engelleyebilirler.

Oldukça sade ve minimalist bir tasarıma sahip olan Startup Sentinel programı, tek pencereden oluşan bir arayüze sahiptir ve kullanımı oldukça basittir.

Bilgisayarınızın hem açılış hızını arttırmak hem de normal zamanlarda daha stabil bir şekilde çalışmasını sağlamak için Startup Sentinel’i deneyebilirsiniz.

Startup Sentinel Özellikleri:

  • Başlangıç uygulamalarını otomatik algılama
  • Güvenilir uygulamalar için beyaz liste özelliği
  • Zararlı yazılım ve uygulamalar için kara liste özelliği
  • Uluslararası destek

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:KC Softwares

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here