Ana sayfa İnternet BeFaster İnternet Hızlandırıcısı Son Sürüm Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle...

BeFaster İnternet Hızlandırıcısı Son Sürüm Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download

832
0
Güncelleme:

BeFaster Windows işletim sisteminin bazı ayarlarında yaptığı değişiklik ve düzenlemelerle internet bağlantınızın hızlanmasını sağlar. Bu sayede ekstra ücret ödemeden internette daha hızlı gezebilirsiniz. Program varolan internet bağlantınızı kendi sınırları içerisinde optimize eder. Yani 56k bağlantınız varsa, bunu en iyi performans ile kullanmanızı sağlayacaktır. Program yaptığı ayarları kaydederek başkalarıyla paylaşmanıza da izin veriyor. BeFaster bağlantınızı hızlandırmakla kalmayıp kullandığınız modeme ping atarak bazı sorunların giderilmesinde yardımcı olacaktır.

Standart kullanıcılar “Standard Users” bölümündeki bağlantı türlerinden kendi bağlantı türünü seçip, “Optimize Settings” düğmesine tıklayarak optimizasyonlarını gerçekleştirirler. Böylece BeFaster bağlantınızı seçilen bağlantı türüne göre en verimli hale getirir. “Windows Default” seçeneği ile tekrar Windows’unuzun standart ayarlarına geri dönebilirsiniz.

Öne Çıkan Özellikler:
Super-Ping tool: Bağlantı kopmalarını azaltan hatta önleyen bir araç. Belirlediğiniz zaman aralıklarında kendine özel ping tekniği ile veri alışverişi yaparak bağlantınızın kopmasını önler.

Ping Now function: Durgun modeminizi uyandırarak bağlantınızdaki anlık durgunlukları önler. Mesela internette bazen bir sayfa açılırken, tarayıcınız (browser) sayfa açılıyor derken, modeminizde hiç hareket olmaz. İşte böyle durumlarda Ping-Now ile modeminizi uyandırıp hareketlendirebilirsiniz.

Records function: Bu araç sayesinde “Advanced Users” bölümündeki kendi hazırlamış olduğunuz ayarları bir dosyaya kaydedebilir, yada hazır yapılmış ayarları yükleyebilirsiniz. Böylece kendi ayarlamalarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilir yada ileri seviye bir kullanıcı iseniz değişik ayarlama kombinasyonlarını kolayca deneyebilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Deneme Sürümü

Dil Desteği:Türkçe
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Üretici:ED Company

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here