Ana sayfa İş-Muhasebe Basit Veresiye Defteri Programı Ücretsiz İndir

Basit Veresiye Defteri Programı Ücretsiz İndir

620
0
Güncelleme:

2014-07-22_12-41-53

Selam arkadaşlar, bugün esnaflar için oldukça yararlı olacağına inandığım harika bir programı tanıtmak istiyorum. Programımızın ismi Yaz Tahtaya Al Haftaya Veresiye.  İsminden de hemen anlayabileceğiniz üzre  veresiye alışveriş yapan müşterilerin kaydını tutmak için özel olarak hazırlanmış ve tamamen bedava olan bir program. Tümüyle Türkçe dil desteğine sahip bu veresiye defteri yazılımının en güzel yanı kullanmanın gayet kolay olmasıdır. Programın özellikleri ve nasıl kullanılacağı ile ilgili detayları yazının devamında okuyacaksınız…

Programı kullanarak sizden veresine ürün alan herkesin kaydını doğru bir şekilde tutabilir ve sahip olduğu ekstra özellikler sayesinde tahsilatları bile kolaylaştırabilirsiniz. Hangi ürünleri veresiye sattığınıza dair bilgiler, müşteri sıralamaları ve kategoriler ile mal ve kişilerin yönetimi de daha kolay hale geliyor.

Programın en dikkat çeken özelliklerini listelemek gerekirse;

  • Müşterilerin aldıkları malları görebilme
  • Fotoğraf ekleme
  • Çeşitli kategorizasyon olanakları
  • Yazıcı desteği
  • QR kod ile müşteriye SMS atma ve arama
  • Hesap makinesi

Tabii ki müşterilerden ödeme geldikçe bu ödemeleri en kolay yoldan listeleyebilmek ve toplam borçlardan düşmek de mümkün. Dolayısıyla tüm hareketlerin kolayca listelenebildiği Yaz Tahtaya Al Haftaya Veresiye programı, müşterilerinizin itirazlarına karşı da iyi bir çözüm olacaktır.

Dükkanınızdaki müşterilerin borçlarını ve alacaklarını zorlanmadan ölçmek, onları uyarmak ve istatistikleri tutmak için programı denemeyi unutmayın.

Yaz Tahtaya Al Haftaya Veresiye adlı veresiye borç defteri programımızın dosya boyutu sadece 6.7 MB olup lisansı başlıkta da belirttiğimiz gibi tamamen ücretsizdir. Bu programı Windows 8/Win7/Vista/WinXP/win8.1 işletim sistemlerinin yüklü olduğu bilgisayarlarda sorunsuzca kullanabilirsiniz…

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here