Ana sayfa Resim ve Grafik Basit ve kolay gif yapma animasyon oluşturma programı ücretsiz indir

Basit ve kolay gif yapma animasyon oluşturma programı ücretsiz indir

1480
0
Güncelleme:

free-gif-maker-25714-95.jpg (450×306)

Eğer amacınız ufak ihtiyaçlar ve basit işler için kullanımı kolay ve bedava olan bir gif  yapma programı ise sizlere Free Gif Maker yazılımını öneriyorum. Çünkü az önce sıraladığım ihtiyaçlarınızı oldukça iyi bir şekilde ve sorunsuz olarak karşılayabileceğini düşünüyorum.

İster daha önce hiç gif resmi yapmamış olun, ya da isterseniz animasyonun a’ sından bile anlamayanlardan olun bu programı kurup çalıştırdığınızda ne yapacağınızı sadece pencereye bakarak bile anlayabilirsiniz. Her şeyi oldukça basitleştirmişler. 

Kısacası her seviyeden bilgisayar kullanıcısının kolaylıkla GIF animasyonları oluşturabilmelerini sağlayan Free Gif Maker yazılımını ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

Sade tasarlanmış arayüzü ve kolay kullanımı ile birbirinden ilginç GIF animasyonları oluşturmanızı sağlayan Free Gif Maker sayesinde web siteleriniz için kaliteli GIF animasyonları üretebilirsiniz. Yazılımda bulunan sihirbaz sayesinde bilgisayarınızda bulunan JPG, PNG, GIF ve TIF formatındaki resimleri kullanarak sizin belirlediğiniz ölçülerde yazılı ya da görsel bannerları program sayesinde oluşturabilirsiniz.

Yazılımda bulunan geçiş seçeneklerini kullanarak görseller arasındaki değişim aralıkları ile gecikme sürelerini ayarlayabilir, resimlerin kalitelerini istediğiniz gibi düzenleyerek GIF animasyonlarınızın daha canlı görünmesini sağlayabilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08

  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :2.2 MB
  • Versiyon :1.0.0.0
  • Dil :İngilizce

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here